Zobacz temat - Spalanie naszych R i możliwość jego porównania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Spalanie naszych R i możliwość jego porównania

Dam-Kam - Pią Kwi 17, 2009 19:41
Temat postu: Spalanie naszych R i możliwość jego porównania
Hej,

Na stronie motonotes może założyć sobie konto, przy tankowaniu wysyła się SMS'a z przebiegiem, ilością litrów i kwotą (cena jak za zwykły SMS) a to Ci liczy średnią (można dodawać inne koszty) :) Ja już z tego korzystam jakiś czas ale ostatnio pojawiła się możliwość dodania klubu i jak sami piszą "Ta nowa funkcjonalność pozwoli Ci porównać spalanie z innymi klubowiczami z Twojego klubu. Wystarczy że dopiszesz klub na tej stronie a później zaprosisz do niego innych użytkowników." Myślę, że fajnie byłoby tak założyć taki klub a i chętnych żeby podawali takie informację paru by się znalazło ;) Można byłoby też ukrucić pytania typu "Ile wam pali..." i zamiescić linka do takich danych :) Ja nie chciałbym zakładać tam klubu o nazwie ROVERki.pl żeby nie byc posądzonym o jakiś działanie niezgodne z prawem ;) Innego też narazie nie założę bo chcę zobaczyć co na to powiedzą guru forum :) Jak się spodoba to sami założą a jak nie to... to się zobaczy ;)

Co Wy na to ??

Zukowaty - Pią Kwi 17, 2009 19:45

Ja jestem cały za....tylko nie wiem czy chce się równać z Tobą Dam-Kam jeśli chodzi o spalanie :razz:
boss.007 - Pią Kwi 17, 2009 19:45

Cytat:

http://images.motonotes.pl/srednie/1/488.png <--- moje spalanie

Widzę że Ci spalanie skoczyło :?: :shock:
Ale to i tak nic do mojej dyszki i>>>
A pomysł całkiem klawy :razz:

MaReK - Pią Kwi 17, 2009 19:45

Juz o tym bylo. Ktos juz proponowal to, ale to kolejny poratl spolecznosciowy prowadzacy do niczego :D
Zukowaty - Pią Kwi 17, 2009 19:50

To może założymy www.nasze-roverki.pl ?? :twisted:
boss.007 - Pią Kwi 17, 2009 19:51

Zukowaty napisał/a:
To może założymy www.nasze-roverki.pl ?? :twisted:

"Nasza Szkapa" :mrgreen:

Dam-Kam - Pią Kwi 17, 2009 19:55

Zukowaty, Ty to jesteś inna liga :D
boss.007, a owszem skoczyło ale to było akurat w tym tygodniu przed świętami gdzie R zostawiłem w domu na wymianę wahacza a ja jeździłem golfem po Krk (R podczas tego tygodnia szalał brat więc i spalanie skoczyło) :)
MaReK, to nie chodzi o to żeby przenosić klub ale o to że można byłoby porównać spalanie. Na dobrą sprawę tam nawet chyba nicków nie widać więc każdy jest anonimowy :) Ale tak jak mówię. Jeśli jesteś(cie) na nie to ewentualnie założę "klub" ROVER albo coś w tym stylu i zapisze się kto będzie chciał ;)

boss.007 - Pią Kwi 17, 2009 19:58

Dam-Kam napisał/a:
(R podczas tego tygodnia szalał brat więc i spalanie skoczyło) :)

No to Ci "rumaka"Przegonił he he :wink:

Dam-Kam - Pią Kwi 17, 2009 20:04

i tak byłem zaskoczony że tak mało !! jakiś rok temu jechał ze mną do Krk i dałem mu prowadzić. Spalanie było ~1L większe :lol:

[ Dodano: Pią Kwi 17, 2009 20:09 ]
zresztą tutaj i tak podaje średnie ogólne bo średnie od ostatniego tankowania było 7,63 :roll:

Konix - Pią Kwi 17, 2009 21:45

Ja wiem, że 820 turbo pali 8-40L/100km, i nie trzeba to tego żadnych smsów ;)
Dam-Kam - Nie Maj 03, 2009 20:38

widzę, że ktoś dodał nasz klub ale to nie byłem ja... :) poważnie !!