Zobacz temat - [R25 2.0 iTD] Kontrolka świateł przeciwmgielnych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0 iTD] Kontrolka świateł przeciwmgielnych

Steff - Nie Kwi 19, 2009 15:16
Temat postu: [R25 2.0 iTD] Kontrolka świateł przeciwmgielnych
Mój ruv jest fabrycznie wyposażony w światła przeciwmgielne przednie. Czy na desce jest kontrolka od włączenia tych świateł tak jak w przypadku przeciwmgielnych tylnych? Światła mi działają ale nic takiego się nie zapala. I nie wiem czy nie ma takowej kontrolki czy jest spalona żarówka?
thef - Nie Kwi 19, 2009 15:20

Proszę uzupełnić temat o krótki opis problemu.
Steff - Nie Kwi 19, 2009 15:28

A mnie się wydaje, że już wszystko powiedziałem ...... :grin:
Włączam tylne światła przewmgielne ...... na desce zapala się kontrolka, pierwsza z prawej.
Włączam przednie światła przeciwmgielne ...... na desce nie zapala się nic.
Pytanie. Czy przednie światła przeciwmgielne nie mają kontrolki? Czy ona jest ale ja mam spaloną żarówkę i dlatego nic się nie zapala?

thef - Nie Kwi 19, 2009 15:31

Steff napisał/a:
A mnie się wydaje, że już wszystko powiedziałem ......
A mnie nie o to chodzi ;)
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15017

Steff - Nie Kwi 19, 2009 15:35

Teraz już chyba lepiej? :smile:
thef - Nie Kwi 19, 2009 15:36

Steff napisał/a:
Teraz już chyba lepiej?
:ok: ... i proszę o tym pamiętać ;)
maniaq - Nie Kwi 19, 2009 15:36

steff > nie ma kontrolki przednich swiatel przeciwmgielnych ;) jedynie na konsoli srodkowej wlacznik tych swiatel podswietla sie na inny kolor :D

na desce tylko tylne ;)

pozdr.

Steff - Nie Kwi 19, 2009 15:39

I dziękuję bardzo za wyczerpującą informację :grin:
marek78 - Nie Kwi 19, 2009 16:20

maniaq napisał/a:
steff > nie ma kontrolki przednich swiatel przeciwmgielnych ;) jedynie na konsoli srodkowej wlacznik tych swiatel podswietla sie na inny kolor :D

na desce tylko tylne ;)

pozdr.
Jak to na inny kolor :?: u mnie gdy są włączone przednie przeciwmgielne to świeci się na zielono,a gdy nie to wogóle się nic nie świeci :shock:
Paul - Nie Kwi 19, 2009 17:36

marek78 napisał/a:
gdy nie to wogóle się nic nie świeci
Czyżby to oznaczało brak podświetlenia przycisku(ów) ??
maniaq - Pon Kwi 20, 2009 00:52

przycisk jest podswietlany przy odpalonym aucie na kolor bursztynowy/pomaranczowy . jezeli wlaczysz swiatla przeciwmgielne powinna zapalic sie zielona zaroweczka :)

jest to mala zaroweczka z wasami - takimi drucikami, ktora sie montuje na plastikowej stopce. jezeli wyciagniesz przyscisk - wystarczy lekko podwazyc - to od spodu bedziesz mial 2 zaroweczki. niestety sa to dosc specyficzne zaroweczki i ja ich w elektrycznym nie moglem dostac. na szczeszcie kolega z klubu byl na gieldzie elektronicznej i zakupil ich kilka ;)

poszukajcie na forum temat sie przewijal kilka razy ;)