Zobacz temat - Zlot ogólnopolski - a może by tak...?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Zlot ogólnopolski - a może by tak...?

Markzo - Pon Kwi 20, 2009 20:48
Temat postu: Zlot ogólnopolski - a może by tak...?
Witam!
Zarejestrowałem się na mg-rover.org Forums. Przedstawiłem się i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zostałem naprawde bardzo serdecznie przywitany! Próbowali do mnie nawet po polsku pisać, było mi bardzo miło :mrgreen: i zrodził mi sie taki pomysł, a jakby tak zaprośić Anglików na nasz Zlot Ogólnopolski?? co Wy na to?

xROnx - Pon Kwi 20, 2009 20:54

hehe pomysł dobry. jestem za choć na 99% mnie nie będzie na zlocie.
Swoją drogą ciekaw jestem jak anglicy dojadą do PL jadąc nie nie właściwej stronie drogi? :D

Joa - Pon Kwi 20, 2009 21:05

xROnx napisał/a:
na 99% mnie nie będzie na zlocie

a to do czego podobne? :nono:

xROnx napisał/a:
ciekaw jestem jak anglicy dojadą do PL jadąc nie nie właściwej stronie drogi? :D

pewnie radzic beda sabie tak samo jak nasi u nich ;)

Senn - Pon Kwi 20, 2009 21:08

Markzo, juz zaprosiles. Teraz tylko musisz im zalatwic caly bagaznik kabaniny i dziewki :D
Markzo - Pon Kwi 20, 2009 21:11

Senn, ale tak nieoficjalnie i w sumie bez konkretów :mrgreen: kiełabasa to nie problem, moja mamusia załatwi prawdziwa kiełbase z prawdziwej świni z domwej wędzarni! a pieknych Dziewczyn u nas w Klubie nie barkuje :P
evita - Pon Kwi 20, 2009 21:43

A fe :!: Chcesz nas oddać angolom :szok: :kręciek:
Markzo - Pon Kwi 20, 2009 21:45

czy ja coś mówiłem o oddawaniu?? :evil: żeby zobaczyli czego nie mają i nigdy mieć nie będa! :mrgreen:
evita - Pon Kwi 20, 2009 21:50

Chyba, że tak! :mrgreen:
xROnx - Pon Kwi 20, 2009 23:00

Markzo napisał/a:
żeby zobaczyli czego nie mają i nigdy mieć nie będa!

czyli kierownicy po lewej stronie :rotfl:

Krzysi3k - Pon Kwi 20, 2009 23:25

xROnx napisał/a:
Markzo napisał/a:
żeby zobaczyli czego nie mają i nigdy mieć nie będa!

czyli kierownicy po lewej stronie :rotfl:


Hahahaha, z krzesła spadłem :grin: :ok:

AndrewS - Pon Kwi 20, 2009 23:28

mogliby przy okazji troche maneli nawieźć :lol:
Senn - Pon Kwi 20, 2009 23:32

Tia, pare silnikow VVC :P
Markzo - Wto Kwi 21, 2009 08:08

czyli co, integrujemy się? :mrgreen:
walkie - Wto Kwi 21, 2009 08:31

why not :)
am_k - Wto Kwi 21, 2009 08:41

xROnx napisał/a:
Swoją drogą ciekaw jestem jak anglicy dojadą do PL jadąc nie nie właściwej stronie drogi? :D

Z tego co mówią angole, to my jeździmy po niewłaściwej stronie drogi :smile:

MaReK - Wto Kwi 21, 2009 08:41

Daj link do tego co Ty im tam piszesz ;D
Markzo - Wto Kwi 21, 2009 12:48

http://forums.mg-rover.or...536#post3116536

tylko sie nie śmiac z mojego angielskiego :lol:

zouza - Wto Kwi 21, 2009 13:23

Markzo, no brawo, to się kurcze miłość do marki nazywa :mrgreen: Zarejestruję się tam jak Dawida wyślą na jakąś integrację albo inną delegację ;)
thef - Wto Kwi 21, 2009 13:24

am_kowalski napisał/a:
Z tego co mówią angole, to my jeździmy po niewłaściwej stronie drogi :smile:
Bo to najprawdziwsza prawda :) . Z tego co pamiętam to ruch lewostronny wprowadzono w starożytnym Rzymie, żeby mijający się na drodze "nie zawadzali się szabelkami", bo to doprowadzić mogło do bójki ;) . Z kolei prawostronny ruch nakazał Bonaparte, po to by wprowadzić wrogów w błąd czy jakoś tak no i tak to się potem w Europie przyjęło ;) . Nie wiem czy czegoś nie pokiełbasiłem, ale coś tak mi się to zapamiętało ;) .
Krzysi3k - Wto Kwi 21, 2009 13:45

thef napisał/a:
Nie wiem czy czegoś nie pokiełbasiłem, ale coś tak mi się to zapamiętało ;) .


Właśnie ruch lewostronny był dlatego, że większość była praworęczna i łatwiej było dobyć miecz jadąc na koniu ;)

maciekmpl - Sro Kwi 22, 2009 11:12

Markzo napisał/a:
http://forums.mg-rover.org/showthread.php?p=3116536#post3116536

tylko sie nie śmiac z mojego angielskiego :lol:



Z Twojego angielskiego nie ma się co śmiać. Najważniejsze, że się odważyłeś i że jesteś komunikatywny :ok: . Natomiast rozbawilo mnie zdanie jednego z ich użtkowników:

" I see that Rzeszów is a town in S Poland, E of Kraków where the padlocks are made, and not far from Lvov/Lemberg (now in Ukraine)".

Co to za kłódki, które są tak szeroko znane? :lol: Bo ja nie znam żadnej fabryki kłódek z Rzeszowa, ani Krakowa (ze zdania nie wynika, które miasto autor miał na myśli - jego znajomość interpunkcji jest mniej więcej taka sama, jak i moja ;-) )

M

Markzo - Sro Kwi 22, 2009 14:17

też mnie to zaciekawiło :mrgreen: to co, napiszemy im jakieś oficjalne zaproszenie? :wink: