Zobacz temat - [ALL R] naklejka z numerem rejestracyjnym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [ALL R] naklejka z numerem rejestracyjnym

sknerko - Sro Kwi 22, 2009 18:42
Temat postu: [ALL R] naklejka z numerem rejestracyjnym
Kupiłem ostatnio auto i potrzebuję rady czym zdejmowaliście z szyby nalepkę z nr. rejestracyjnym po zakupie auta żeby nakleić swoją ze swoim numerem?
rtworek - Sro Kwi 22, 2009 18:46

Tak, coś ostrego, może być żyletka, przemyć zmywaczem do paznokci i gotowe.
sknerko - Sro Kwi 22, 2009 19:04

W poprzednim aucie zmywacz nie dawał rady i się naskrobałem aż mam delikatną rysę ale pod naklejką nie widać
Vader - Sro Kwi 22, 2009 19:07

Te naklejki to kretynizm do potęgi. Ale podobno daje rade podgrzać suszarką i usuwać czymś ropopochodnym
jar300 - Sro Kwi 22, 2009 19:08

ja oderwałem, lalepkę, został odcisk nalepki i klej który poprostu płynem i szmatką zmyłem, najlpierw przed płynem mozesz poprostu czymś zebrać kleju większośc najpeliej czyms plastikowym aby nie zarysować szyby.


po załozeniu blach radze mieć naklejkę bo można miec z policja nie lada problemki jak sie ktoryś doczepi

BoloSr - Sro Kwi 22, 2009 19:16
Temat postu: Re: [ALL R] naklejka z numerem rejestracyjnym
sknerko napisał/a:
Kupiłem ostatnio auto i potrzebuję rady czym zdejmowaliście z szyby nalepkę z nr. rejestracyjnym po zakupie auta żeby nakleić swoją ze swoim numerem?


zerwac jak sie da a potem acetonem :mrgreen:

rtworek - Sro Kwi 22, 2009 19:21

BoloSr napisał/a:
a potem acetonem


To znaczy zmywacz do paznokci

BoloSr - Sro Kwi 22, 2009 19:23

rtworek napisał/a:
BoloSr napisał/a:
a potem acetonem


To znaczy zmywacz do paznokci

tak :mrgreen:

rtworek - Sro Kwi 22, 2009 19:27

Cytat:

rtworek napisał/a:
BoloSr napisał/a:
a potem acetonem


To znaczy zmywacz do paznokci

tak
_________________


+ vitamina F , szybka będzie mocniejsza (chyba) :!:

gustav.pl - Sro Kwi 22, 2009 19:42

Ja posłużyłem się skrobaczką do szyb tzn. niewielka, plastikowa rączka z wymiennym ostrzem. Bezpieczne dla szyby i dla ręki.... :wink:
Pozdro. :smile:

Steff - Sro Kwi 22, 2009 20:57

Chyba najlepsza jest suszarka. Kiedyś musiałem wymienić szybę w R111 Zdjęli naklejkę idealnie i naklejili ją na nową szybę i prawie śladu nie było :grin:
witgut - Sro Kwi 22, 2009 21:03

W jakim celu są te naklejki :?:
Oto jedna z odpowiedzi:
Na pewnej wsi postawiono fotoradar, lecz wieśniaczki cwaniaczki zdjęli blachy z przodu i ile fabryka dała :mrgreen:
Cóż trzech straciła prawo jazdy :twisted:
- policja odczytała nr rejestracyjny z naklejek :mrgreen:
Pozdro

jar300 - Sro Kwi 22, 2009 21:57

witgut napisał/a:
W jakim celu są te naklejki :?:
Oto jedna z odpowiedzi:
Na pewnej wsi postawiono fotoradar, lecz wieśniaczki cwaniaczki zdjęli blachy z przodu i ile fabryka dała :mrgreen:
Cóż trzech straciła prawo jazdy :twisted:
- policja odczytała nr rejestracyjny z naklejek :mrgreen:
Pozdro



to ma inne zadanie ale posłużyc moze i do tego ;) to nalepka kontrolna musi być zgodna z nalepką na tablicy rejestracyjnej takiej malutkiej

sknerko - Sro Kwi 22, 2009 22:17

Cytat:
rtworek napisał/a:
BoloSr napisał/a:
a potem acetonem



To znaczy zmywacz do paznokci


tak


nie każdy zmywacz jest na acetonie wiem bo mam w domu fachowca w temacie zmywaczy :wink: ale mam czysty aceton i popróbuję dzięki za rady

brevo79 - Sro Kwi 22, 2009 22:56

haj

a jak bezinwazyjnie odkleić starą nalepkę z lakieru. Kupiłem auto od jakiegoś maniaka z Bawarii :) i sobie nalepił to badziewie...

praktis - Sro Kwi 22, 2009 22:57

Ja zdrapałem co się dało, a potem zmywaczem (jak się później okazało bez acetonu) schodziło bezproblemowo.
boss.007 - Sro Kwi 22, 2009 23:00

brevo79 napisał/a:
a jak bezinwazyjnie odkleić starą nalepkę z lakieru.

Suszarka(nie mylic z opalarka :wink: )i do boju :razz:
Potem pozostałosci(czyli resztki kleju)potraktowac benzyną ekstrakcyjną(niczym mocniejszym :!: Bo lakier szlag trafi) i po sprawie.

brevo79 - Sro Kwi 22, 2009 23:08

boss.007 spróbuję dzięki
boss.007 - Sro Kwi 22, 2009 23:14

brevo79 napisał/a:
boss.007 spróbuję dzięki

Powoli z rozumem...a nie będzie strat :wink:

greg-si - Sro Kwi 22, 2009 23:17

ja zdrapywałem nożykiem z połączeniem płynu do mycia okien
nowej nie naklejałem na szybę bo po co.

boss.007 - Sro Kwi 22, 2009 23:21

greg-si napisał/a:
nowej nie naklejałem na szybę bo po co.

Ja tez nigdy nie naklejałem...ale zawsze była w schowku,bo jak by misiaki złapali to mówię-panowie nowa szyba je założona i już naklejam tera,żebyśta widzieli :lol:

greg-si - Czw Kwi 23, 2009 12:00

ja nawet nie wożę
leży ze wszystkimi papierami w domu. Ojciec jeździ już 3,5 roku bez naklejki

maciekmpl - Czw Kwi 23, 2009 12:15

Z suszarką do włosów trzeba uważać w ciasnych miejscach. Chciałem kiedyś zdjąć resztki jakiejś naklejki z tylnej szyby jeszcze w Audi i ani się obejrzałem, jak podtopiłem tylną półkę i był płacz, a z tapicerką tablicy przyrządów możę być jeszcze gorzej. Z zewnątrz, z lakieru, to schodzi jak najbardziej.
Ja pojechałbym chyba do warsztatu, gdzie wymieniają szyby, dał parę złotych i miał spokój. W moim R75 starą naklejkę zdjęli gratis w warsztacie, kiedy tydzień po kupnie wymieniałem olej i filtry. Nie wiem, jak to zrobili, ale śladu nie ma.

M

boss.007 - Czw Kwi 23, 2009 12:18

maciekmpl napisał/a:
Z suszarką do włosów trzeba uważać w ciasnych miejscach.

Ale Masz Turbo Suszarę :wink:

maciekmpl - Czw Kwi 23, 2009 12:24

boss.007 napisał/a:
maciekmpl napisał/a:
Z suszarką do włosów trzeba uważać w ciasnych miejscach.

Ale Masz Turbo Suszarę :wink:


No :mrgreen: To była taka jeszcze z czasów komuny, co pobierała powietrze z boku, przechyliłem ją na bok, zaśmierdziało i tylko dym z półki poszedł :mrgreen: (Teraz się człowiek śmieje, ale mi do śmiechu nie było)

M