Zobacz temat - [R ALL] dywaniki / kosmicznie droga wysyłka z Anglii
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R ALL] dywaniki / kosmicznie droga wysyłka z Anglii

Armandoo - Czw Kwi 23, 2009 20:40
Temat postu: [R ALL] dywaniki / kosmicznie droga wysyłka z Anglii
Witam,

szukałem od jakiegoś czasu oryginalnych dywaników do MG ZS. Takich z logo MG. Nigdzie ich nie ma ale wreszcie znalazłem , oto one :

http://cgi.ebay.co.uk/ws/...E:X:RTQ:GB:1123



Jest tylko jeden problem , kosmiczny koszt przesyłki do Polski !! !
Oto mail jakiego dostałem od sprzedawcy kiedy zapytałem o koszty wysyłki :


Hi, thanks for your interest.
to send these mats to Poland would cost ?55.00 by Euro 48.
Hope this helps
Regards
Brown & Gammons




Myślicie , że jest jakieś rozwiązanie , żeby wysłac to jakoś za ludzkie pieniądze. Tyle paczek kupowałem z Anglii i zawsze sprzedawcy wysyłali jakoś za normalne kwoty a tu taka paranoja.
Pytanie to głównie kieruję do osób , które mieszkają np. w Anglii i mają doświadczenie z wysyłaniem paczek itp.


Dzięki

boss.007 - Czw Kwi 23, 2009 20:57

Facet podał Ci cenę za wysyłkę z dostawą w ciągu 48h dlatego jest ona taka droga.
Napisz do niego ile kosztuje wysłanie z Royal Mail paczki o nazwie Standard Parcel.
To powinno załatwic sprawę i kosztowac po max-ach 20 kilka funtów(nie wiem ile takie maty ważą dlatego daję max cenę)

kasjopea - Czw Kwi 23, 2009 20:59

Armandoo, jest wątek o dywanikach, ludzie zbierają się, żeby zamówić więcej i razem płacić za wysyłkę.
Mix - Czw Kwi 23, 2009 21:48

Fajne, jeśli nie da rady zamówić grupowo (wątek, o którym pisze kasjopea), to może skuszę się na takie. Tam co prawda z logo R a nie MG, ale za to kolor świetny. Tu logo MG, ale zwykłe czarne...
Armandoo - Czw Kwi 23, 2009 21:52

Dzięki boss007 za podpowiedź , napisze do niego tak jak mówisz. Właśnie zawsze wysyłali mi Royal Mail i było niedrogo.

kasjopea mnie interesują tylko dywaniki z logo MG ale dziękuję Ci ślicznie.


Mixtated jak napiszę do tego gościa tak jak boss007 poradził to powiem Ci ile teraz mi krzyknął za przesyłkę , może też się skusisz...one mają to magiczne logo MG :mrgreen:

kasjopea - Czw Kwi 23, 2009 21:53

Armandoo, sorki, przegapiłam to :oops:
blue827 - Czw Kwi 23, 2009 21:59

Najtańszą wysyłkę jaką miałem z UK to był aluminiowy uchwyt czujnika ABS, wysłany royal mail w bąbelkowej kopercie, koszt ~1 funta. czyli taniej niż by w Polsce wysłać.

Może spytajcie też o wysyłkę do nas w tym sklepie, ceny mają atrakcyjne:
http://www.rimmerbros.co....r_200_rover_400

boss.007 - Czw Kwi 23, 2009 22:20

blue827 napisał/a:

Może spytajcie też o wysyłkę do nas w tym sklepie, ceny mają atrakcyjne:
http://www.rimmerbros.co....r_200_rover_400

To właśnie jest ten sklep z wątku o dywanikach :razz:

Armandoo - Sro Kwi 29, 2009 11:00

Witam,


wysłałem zapytanie o wysyłkę dywaników za pomocą Royal Mail i niestety otrzymałem taką odpowiedź :

hi
sorry we cannot send by Royal Mail as the parcel works out too big and too heavy.
Regards
Brown & Gammons



Wcześniej podane przez nich koszty wysyłki są kosmiczne i jak widac nie idzie nic wskurac .
Czy ktoś orientuje się gdzie jeszcze mają w swojej ofercie oryginalne dywaniki z logo MG ?

maciej - Sro Kwi 29, 2009 11:06

Armandoo, spróbuj u Tomi'ego - ja kupowałem u niego gumowe ORYGLNALNE dedykowane dywaniki w opakowaniu MG-Rover, z logo Rover do R600 i R800 i komplety (po 4 szt.) kosztowały koło 200 zł z odbiorem na Bemowie. :)
Armandoo - Sro Kwi 29, 2009 11:16

Dzięki maciej ,
właśnie tak chyba zrobię tylko niestety wydaje mi się , że Tomi nie ma dywaników z logo MG ale spróbować trzeba.

badek - Sro Kwi 29, 2009 11:16

Siemka Armandoo.Najlepszym wyjsciem bedzie jak zaplacisz im za te dywaniki i podasz im moj adres.Ja odesle ci je do polski firma przewozowa albo zwykla przesylka pocztowa.Naprwno bedzie taniej.Jesli interesuje cie moja pomoc daj znac .przesle adres.
maciej - Sro Kwi 29, 2009 11:19

Armandoo napisał/a:
właśnie tak chyba zrobię tylko niestety wydaje mi się , że Tomi nie ma dywaników z logo MG ale spróbować trzeba.

Na miejscu pewnie nie, ale jak zamówi, to przyjdą hurtem z całą wysyłką z UK, więc sam transport będzie za grosze, bo dzieli się na setki różnych części.

Armandoo - Sro Kwi 29, 2009 11:28

Najpierw zapytam Tomiego tak jak maciej radzi , może będzie prościej a jak się nie uda to na pewno skorzystam z Twojej pomocy badek. Dziękuję Ci bardzo.
badek - Sro Kwi 29, 2009 11:33

nie ma sprawy.gosciu chce 11.45 za przesylke na terenie anglii ja mysle ze kosztowalo by cie to jeszcze 10 dodatkowo za moja przesylke razem jakies22 funty.skontaktuj sie z tomim przelicz i daj znac.pozdrawiam narka
Armandoo - Sro Kwi 29, 2009 11:38

Tak też zrobię , dzięki
Pat - Sro Kwi 29, 2009 14:06

szczerze powiem ze ja tez bym chcial takie dywaniki z logo Mg ... pogadam z Tomim .. jesli nic z tego nie wyjdzie to moze cos razem zamowimy w uk i zrobimy manewr z badkiem :)
daj znac Armando jak to wszystko idzie ...

Armandoo - Sro Kwi 29, 2009 17:35

Witam,

Pat28 napisałem maila jeszcze do sklepu Rimmer Bros ale oni niestety nie mają tego co nas interesuje.

Napisałem wiadomośc do Tomiego bo nie mogłem się dodzwonic , zobaczymy czy u niego coś uda nam się wskurac.

Jak coś będziemy męczyc dobrego człowieka Badka.

Problem tylko w tym , że do Ciebie są inne dywaniki , więc dobrze by było jakbyś dowiedział się czy do Ciebie też mają.

Pat - Sro Kwi 29, 2009 18:20

ano wlasnie jesli chodzi o Tomiego to sie dowiem .. ale co do uk to juz gorzej bo moj angielski jest za slaby by sie tam dogadac .. wiec jesli mozesz zapytaj o mg zr <prosi> :)
zobaczymy co wyjdzie

badek - Sro Kwi 29, 2009 23:17

Pat28 sprawdzilem tego sprzedawce . Niestety to jedyne maty jakie posiada. :sad:

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 23:30 ]
Trzeba by bylo latac po dealerach i punktach sprzedarzy MG ale nie wiem czy bede mial na tyle czasu.