Zobacz temat - [R 200 98'] Odcięta lampka przy odcinaniu immo i alarmu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200 98'] Odcięta lampka przy odcinaniu immo i alarmu

memphisto - Wto Kwi 28, 2009 12:04
Temat postu: [R 200 98'] Odcięta lampka przy odcinaniu immo i alarmu
Witam, miałem odcinany immobilaizer i alarm i obywatel, który to robił odciął mi też lampkę z podsufitki.

Ma ktoś może schemat jak to podpiąć? albo jakieś wskazówki?

ściągnąłem RAVE ale mój angielski jest zdecydowanie za słaby abym coś ogarnął.

Może aby strone z rave by mi ktoś podrzucił? cokolwiek co pomoże mi odzyskać lampkę :P

kzrr - Wto Kwi 28, 2009 12:05

A zegarek dziala Ci prawidłowo ?
memphisto - Wto Kwi 28, 2009 13:16

działa prawidłowo centralny z kluczyka (oraz nowego pilocika również działa prawidłowo)
ronaldo_poznan - Czw Maj 14, 2009 11:03

:???:
Przyłączam się do pytania...
Dodam, że u nas nie działa również centralny...

Robota poprzedniego właściciela... podobno po tym jak auto przestało odpalać, wywalił centralkę od immo.

memphisto - Czw Maj 14, 2009 20:40

ronaldo_poznan, są tacy magicy, u mnie już centralny jest ale kazałem elektrykowi montować nową stacyjkę itp auto kupiłem w ogóle bez pilotów..

i na dodatek w moich drzwiach pasażera nie ma miejsca na kluczyk, zamek bagażnika nie działa i gdyby mi coś nie tak to do auta nie wejde... ; P musiałem centraln na pilocie zakupić. nie dużo wyszło 150 z robocizną.

Co do tej lampki no niestety do dziś nikt mi nie pomógł a elektryk mówi 'nie wiem ile to wyjdzie, zależy gdzie leży przyczyna' także nawet mu auta nie zostawiam

Rain - Czw Maj 14, 2009 20:51

ja mam immo odcięte tak ze muszę trzymać jedną ręką masę przy kluczyku a drugą śrubkę do której jest przykręcony przewód, inaczej auto nie zapali. Niedługo przerobie to i zamontuje dodatkowy przycisk żebym nie musiał się tak gimnastykować, i jeszcze klakson i kierunki od alarmu są odłączone-słychać tylko jak przekaźniki pykają, po za tym wszystko działa. Widać robił to jakiś kiepski elektryk
ronaldo_poznan - Czw Maj 14, 2009 22:01

No dobra, czyli "czeski film" nikt nic nie wie...
My kupilismy R25 z centralka immo w schowku :/ Nie wiem co juz ktros nagrzebal ze auto odpala, a lampka ośw. wnetrza i centralny nie chodzą. Tzn. centralny domyślam się że nie chodzi dla tego że sterownik immo odpowiada również za sterowanie siłownikami zamków.
Także pozostaje mi jedynie zakupić na Alledrogo alarm ze sterownikem centralnego, pilotami i zaszczepić to roverkowi, z wykorzystaniem części wiązki przewodów od oryginalnego immo. Mam nadzieję że przy okazji dojde do ładu z oświetleniem kabiny.
Także jak coś będę wiedział to napiszę.

memphisto - Czw Maj 14, 2009 23:34

ronaldo_poznan, w takim razie, daj znać jak ogarniesz te podświetlenie :)

co do immo to ja odpuściłem z alarmu tez zrezygnowałem :P mam tylko centralny wychodzę z założenia 'jak Ci mają ukraść to i tak ukradną'

mam tylko lampkę czerwoną któa sobie mruga :)