Zobacz temat - [R400] Co wymienić razem ze sprężynami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Co wymienić razem ze sprężynami

greg-si - Czw Maj 07, 2009 16:00
Temat postu: [R400] Co wymienić razem ze sprężynami
Witam.
Jako że w końcu będę miał troszkę czasu mam zamiar wymienić sprężyny które kupiłem jakiś czas temu. Z uwagi na to chciałbym wymienić znajdujące się pomiędzy sprężyną a amortyzatorem gumki. Jednak nie mogę znaleźć ich dokładnej nazwy. Dlatego prosiłbym o podanie jakiejś nazwy produktu producenta który to sprzedaje.
Co jeszcze przy okazji wymiany sprężyn można wymienić?

rybakowy - Czw Maj 07, 2009 19:33

Mozna wymienic te kapturki co zasłaniaja "gładz" na amorach,mozna tez wymienic gumy na gorze co jest montowany amor, zapytaj w sklepie motoryzacyjnym o gumy cos sie wymienia przy wymianie sprężyn i amorków,powinni wiedziec:)
greg-si - Czw Maj 07, 2009 21:34

rybakowy, ja znam co trzeba wymienić :) Najlepiej wszystko łącznie z wachaczami :)
Lubię wiedzieć o czym mówię a tak to mi wcisną coś o czym nie mam pojęcia. Mógłbym tak zrobić że rozłożę wszystko i dopiero polecę kupić jak będę miał część w ręku ale do najbliższego sklepu mam ze 3km więc gonić na piechotę się nie bardzo chce a chciałbym wszystkie sprężyny wymienić jednego dnia bez zbędnego pośpiechu.