Zobacz temat - [R620] Ciężko pracująca kierownica
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Ciężko pracująca kierownica

irecki26 - Czw Maj 07, 2009 18:33
Temat postu: [R620] Ciężko pracująca kierownica
Witam jak w temacie,wydaje mi sie ze troche za ciezko pracuje,nie odbija swobodnie po skreceniu i wyjechaniu na prosta, oraz słychac delikatne jakby ocieranie-co moze byc?
merlin11228 - Czw Maj 07, 2009 18:39

moze kola ci sie nie mieszcza w nadkolach :D :) moze juz koncowki drazkow zatarte maglownica pada pompa wspomagania niedomaga duzo moze byc przyczyn ,po pierwsze sprawdz plyn od wspomagania czy jest i czy czasami sie bombelki nie pojawiaja w nim,i dokladniej opisz problem jaki to jest dzwiek i czy np.kierownica raz chodzi luzniej raz ciezej ,i jak szerokie masz opony z przodu, przyczyn jest naprawde mnóstwo
irecki26 - Czw Maj 07, 2009 18:42

kola 185/65/15,diwiek jakby cos szorowalo ale przy kierownicy,nie w komorze silnika,zadnych przeciekow na maglownicy.luzow tez bo byłem na szarpakach....
merlin11228 - Czw Maj 07, 2009 18:49

miałem kiedys reno 11 i taką przygode ,pewnego pieknego dnia stracił mi sie alarm i kierownica zaczeła ciezej chodzic olałem alarm ale kierownica mnie drazniła rozebrałem obudowe pod kierownica i co sie okazało -przyklejona puszeczka od alarmu odkleila sie i spadła na kolumne kierownicza kabelki owineły sie pieknie wokół niej co spowodowało ciezszy ruch a ze pare sie urwało to i alarm przestał działac.. tak wiec proponuje rozebrac obudowy i dostac sie do kolumny i obejrzec co sie tam dzieje , skoro z tamtad odgłosy dobiegaja