Zobacz temat - [R75] Radio 2 DIN
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Radio 2 DIN

marcin_i_alunia - Sro Maj 13, 2009 14:30
Temat postu: [R75] Radio 2 DIN
Tak się zastanawiałem nad założeniem oryginalnego alpine'a ale to chyab bez sensu... marne to wszystko i do tego kaseciak, ani wyglądu, ani brzmienia a kosztuje tyle kasy. Za 2000zł można kupic navi Pioneerka (taki kombajn multimedialny) na 2 din. Problem w tym, że nie mam pojęcia czy 2 din da radę zmieścic do Roverka. Mam oryginalna półeczkę i tak myślę, żeby wyciac w niej otwór i wpasowac takiego multimedialnego potworka. Próbował ktoś? Czy może nie nakręcac się na 2din w tym autku?
jasiu87 - Sro Maj 13, 2009 23:56

a ja Ci powiem że da radę :) wystarczy ramka odpowiednia, wiem że na forum ma już 2 dinowe radio :)
Deamian - Czw Maj 14, 2009 00:06

Może przeczytaj to
http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=20

marcin_i_alunia - Czw Maj 14, 2009 16:48

Dzieki koledzy... więc troszkę powycinam i musi wejsc:) kwestia tylko głębokości otworu... Ale płaci 400zł za kawałek plastiku to juz lekka przesada... Zgłupieli chyba.

[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 01:58 ]
Trzoszke pracy i mam już navi w R75:) wsadziłęm 2 din i musze powiedzieć, że super wyszło. Przerobiłem oryginalna połęczkę, podocinałem i jest super. Chyba to jest lepszy pomysł niz oryginalna navi.

merf3 - Pon Paź 05, 2009 21:01

dal bys jakas fotke jak ci wyszlo bo mnie tez czeka pilowanie z 1 din na dwa din do pionierka ktorego se zakupilem:)