Zobacz temat - Szybki pomysł na prezent urodzinowy dla 26 latki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Szybki pomysł na prezent urodzinowy dla 26 latki

pietro - Czw Maj 14, 2009 14:20
Temat postu: Szybki pomysł na prezent urodzinowy dla 26 latki
Hej
Możecie podpowiedzieć jakieś ciekawe pomysły na urodziny dla dwudziestosześciolatki - towarzyszki życia?
Budżet powiedzmy do 4-5 stówek.

walkie - Czw Maj 14, 2009 14:23

Perfumy
Fajna bielizna
Romantyczny weekend

to te tradycyjne ;)

Brt - Czw Maj 14, 2009 14:32

fajna bielizna to prezent dla siebie by był ;) :P Kolega kiedyś wykupił żonie kurs nauki jazdy konnej, bo zawsze o tym marzyła tylko szkoda jej było $$ ... moze Twoja Lejdi też chciałaby wycieczkę/jakiś kurs/ naukę czegośtam. Wyzyty w SPA jej nie proponuj, bo pomyśli, ze staro wygląda :haha: :P .... Jeszcze jeden pomysł od innego znajomego, nocleg w pokoju tematycznym na zamku Czocha ....
http://www.zamekczocha.pl zakładka cennik ;)

fearless - Czw Maj 14, 2009 14:34

walkie napisał/a:
Perfumy
Fajna bielizna
Romantyczny weekend


Eee tam, przereklamowane ;)

Jak wiadomo Kobieta potrzebuje 3 zwierząt, norek w szafie, jaguara w garażu i osiołka co to będzie na to wszystko robił ;)
Jaguara z 500 nie kupisz, o norkach możesz zapomnieć, a to trzecie zwierzątko ;)

A tak serio, Biżuteria, pierścionek, kolczyki, bransoletka w połączeniu z bukietem Jej ulubionych kwiatów (każda z Nich jakieś lubi). No i oczywiście jak pisze Walkie, romantyczny/a (nie koniecznie weekend) kolacja w jakiejś przytulnej, kameralnej knajpce... echh ale się rozmarzyłem...szkoda że te czasy już nie dla mnie.

Brt - Czw Maj 14, 2009 14:40

fearless napisał/a:
szkoda że te czasy już nie dla mnie.


eeetam ;) na to nie ma limitu wieku ;)

Joa - Czw Maj 14, 2009 14:40

jakas bizuteria (tego nigdy za duzo ;) ), albo wlasnie jakiswyjazd czy kurs czy cos co by chciala zrobic ale szkoda jej kasy. chyba sam najlepiej wiesz co jej sie marzy.

fearless napisał/a:
szkoda że te czasy już nie dla mnie.

opowiadasz.. zrob zonie jakas fajna niespodzianke a zobaczysz, ze wcale nie prawda co piszesz :)

kasjopea - Czw Maj 14, 2009 14:48

Sama nie przepadam za tym, ale może ma jakiś wymarzony gadżet, mp4, coś w tym kierunku.
Może tutaj coś Cię zainspiruje: http://czerwonamaszyna.pl...ej,592,cat.html

wild_weasel - Czw Maj 14, 2009 14:55

pietro, zegarek zegarek zegarek :D :D :D
Na pewno wiesz, jaki lubi - biżuteryjny, na pasku, złoto/srebro, itd.
I perfumy perfumy perfumy :D :D :D

pietro - Czw Maj 14, 2009 15:38

dziękuje wszystkim za podpowiedzi, większość już została wykorzystana wcześniej, jednak popróbuje zrobić z propozycji jakiegoś niepowtarzalnego mixa :)
może jeszcze wam jakiś pomysł wpadnie to chętnie się z nim zapoznam ;)

Markzo - Czw Maj 14, 2009 22:47

na urodziny mojej Pauli, dałem jej coś co zrobiłem sam - album z jej zdjęciami, taka mini sesyjka z tego wyszła ;) była zachwycona!
SeevS - Czw Maj 14, 2009 23:03

dla kobiety rzeczy praktyczne nie są najlepszymi prezentami każda kobieta lubi po prostu dostać coś takiego słodkiego tak prosto do niej a nie np. lokówkę czy suszarkę do włosów:)
Uniwersalna jest oczywiście zawsze biżuteria bo to jakoś zawsze tak od serca :)
Np. w zeszłym roku kupiłem jej wielkiego micha 185 cm :D lol do teraz ciągle siedzi na krześle i jest bardzo z tego szczęśliwa ;)

A lubi robić zdjęcia albo jest fotogeniczna ?
Ja swoje chcę zamówić na urodziny sesję zdjęciową profesjonalną u fotografa :) ale nie jakiegoś "Andrzeja" tylko na prawdę fotografa artysty który potrafi wyciągnąć ze zdjęcia wszystko co w niej najpiękniejsze ;)

Senn - Czw Maj 14, 2009 23:23

SeevS, no to mnie zalamales. Wlasnie niedawno sprezentowalem mojej zonie suszarke do wlosow. Byla bardzo zadowolona :) Chyba ze zrobila dobra mine do zlej gry :P
SeevS - Czw Maj 14, 2009 23:31

Senn napisał/a:
SeevS, no to mnie zalamales. Wlasnie niedawno sprezentowalem mojej zonie suszarke do wlosow. Byla bardzo zadowolona :) Chyba ze zrobila dobra mine do zlej gry :P


może masz wyjątkową żonę:)

Hrabia - Czw Maj 14, 2009 23:39

Proponuję takie połączenie...
AKG K240 Studio MKII do kompletu CD Możdżer - Danielsson - Fresco albo Grzech Piotrowski.
Zobaczysz że najlepszym podziękowaniem będzie kiedy uśnie wtulona w Ciebie zasłuchana w rewelacyjną muzykę.
Może to tylko moje zboczenie wynikające z pasji muzyczno-akustycznych... jakiś jednak jest to pomysł :)
Udanego wyboru.

Joa - Czw Maj 14, 2009 23:41

e tam, suszarka jeszcze (ostatecznie) przejdzie- jakby nie bylo to cos bardziej dla niej. :)
ale nie radze probowac z prezentami w stylu mikrofalowka, lodowka, pralka itp- skoro jest wam nowa potrzebna, to i tak je kupicie. na prezent napewno nie jest to dobry pomysl.
podobnie rzeczy typu tv czy jakas konsola do gier- albo kupujecie prezent dla niej, albo dla siebie ;)
za to bizuteria sprawdzi sie zawsze- wybrac tylko cos ladnego :)

faecd - Czw Maj 14, 2009 23:43

Moja dostala dzisiaj na co prawda 19 urodziny:P perfumy Hugo Boss XX i sie cieszyla na maxa:)
sTERYD - Pią Maj 15, 2009 01:20

pietro, to coś osobistego, czy tak po przyjacielsku?
jeśli osobiste, to proponuję plener (szeroko pojęty), kilka lekkostrawnych potraw, dwa kieliszki i butelka dobrego białego wina :cool:

xROnx - Pią Maj 15, 2009 07:06

sTERYD napisał/a:
dwa kieliszki i butelka dobrego białego wina

... a potem wsiadamy w R i wracamy :mrgreen:

Gonia - Pią Maj 15, 2009 07:58

Kurcze jacy Nasi Mężczyźni są romantyczni......
Jestem pełna podziwu:)

Gonia

Brt - Pią Maj 15, 2009 09:15

do ślubu Gonia .... do ślubu :haha: :P ;)
walkie - Pią Maj 15, 2009 09:22

Brt napisał/a:
do ślubu Gonia .... do ślubu :haha: :P ;)


trafna uwaga ;)

fearless - Pią Maj 15, 2009 09:25

Brt napisał/a:
do ślubu Gonia .... do ślubu :haha: :P ;)

:hahaha: Taaaak.... a później to już tylko pozamiataj, opuść klapę, pozmywaj po sobie ;)

Joa - Pią Maj 15, 2009 09:26

wychodzi, ze nie warto brac slubu :haha:
fearless - Pią Maj 15, 2009 09:31

A propos tego "po ślubie" takei mi się coś przypomniał...
... Zatrzymuje policjant kierowcę,
Policjant - "No Panie kierowco, ile to się jechało ? "
Kierowca - "Panie Władzo, przepisowo"
Policjant - "Jak przepisowo jak 60 km za szybko"
Kierowca - "Panie władzo - proszę o najniższy wymiar kary"
Policjant - "Pan żonaty ? "
Kierowca - "Tak"
Policjant - "To jedź Pan, życie już Pana pokarało " :hahaha:

Taki malutki offtopic.

Senn - Pią Maj 15, 2009 20:57

Joa napisał/a:
e tam, suszarka jeszcze (ostatecznie) przejdzie- jakby nie bylo to cos bardziej dla niej. :)


No tym bardziej ze ta jej poprzednia miala urwane mocowanie wirnika i dzialala tylko pod pewnym kątem :mrgreen:

maciekmpl - Pią Maj 15, 2009 21:21

fearless napisał/a:
A propos tego "po ślubie" takei mi się coś przypomniał...

Taki malutki offtopic.



A mnie przypomniał się taki, jeszcze mniejszy offtopic:

Pyt.: Jaka potrawa wywołuje oziębłość seksualną u kobiet?

Odp.: Tort weselny

:rotfl:

M