Zobacz temat - [R200 1.4 16V '99] Przedni zderzak
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4 16V '99] Przedni zderzak

introooz - Wto Maj 19, 2009 21:01
Temat postu: [R200 1.4 16V '99] Przedni zderzak
Od pewnego czasu słyszę dziwny warkocząco-terkoczący dźwięk przy przyspieszaniu i np. dojeżdzaniu do skrzyżowania na biegu..zastanawiałem się co to może być.. w końcu znalazłem przyczynę.. Siatka, która znajduje się tuż za zderzakiem (na dole) jest poluzowana i wpada w drgania.. Próbowałem ją jakoś przymocować, ale bez skutku.. pozostaje mi ściągnąć zderzak i zrobić to raz i porządnie.. z tym tez wiąże się moja prośba ;)

Mógłby mi ktoś na kreślić jak się zabrać do jego demontażu?? gdzie zacząć?? Na co zwracać uwagę zeby czegoś nie !@!$#...ć??

Z góry thx ;)

Lechos - Wto Maj 19, 2009 21:15

introooz napisał/a:
Mógłby mi ktoś na kreślić jak się zabrać do jego demontażu??
uwaga kresle :mrgreen:
Musisz jeszcze odciagnac nadkola plastikowe z przodu aby sie dostac do nakretek oznaczonych na rysuknu (4)

DANTE79R - Wto Maj 19, 2009 21:20

O te nakrętki na rys. 4 to były moje ulubione... szlag mnie trafiał jak musiałem je odkręcić :wink: Ale jak już się uporasz to proponuję wyciąć te "pałąki" i wstawić ładną siateczkę za pomocą kleju do szyb. Metoda sprawdzona i efekt moim zdaniem super :)

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 21:23 ]
Rzuć okiem :)

introooz - Sro Maj 20, 2009 19:39

No rzeczywiście fajnie się prezentuje..Chyba też tak sobie myknę :] a powiedz mi czym wyciąłeś te pałąki??

Lechos dziękówa za schemacik ;) szkoda tylko ze tablice przytwierdziłem na nitach, teraz trzeba będzie rozwiercać .. ale cóż tam ;) jak tylko znajdę chwile i pogoda dopisze to sie za to zabieram..

DANTE79R - Sro Maj 20, 2009 23:44

Wyciąłem zwykłą wyrzynarką no wiesz ta taka pionowa piłka elektroniczna z wyprzedzeniem o około 2 cm do przodu zderzaka. Siateczkę przymocowałem za pomocą małych blaszek pod kontem 90 stopni za pomocą kleju do szyb (łączy na zawsze:))
introooz - Czw Maj 21, 2009 19:39

NOoo i cała technika ;) bede robił, oj bede ;] dzięki panowie