Zobacz temat - [R200 1.4] tlumik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4] tlumik

luk7 - Wto Maj 19, 2009 23:17
Temat postu: [R200 1.4] tlumik
Witam mam dosc dziwne a zarazem konkretne pytanie.
Jestem przed kupnem tlumika przegladam allegro i widze same tlumiki z wygieta rurka koncowa w dziwne strony :/ .
Chcialbym zalozyc na to ladna koncowke ale to przeciez "nie bedzie" wygladalo.
Obecny tlumik prosty lecz juz zjedzony ostro co z tym zrobic da sie kupic gdzies jakis z normalna koncowka?

NEOSSS - Sro Maj 20, 2009 02:24

luk7, zadzwon do mnie 517 465 654 tlumik uzywany krotko jak nowy...
duklos - Sro Maj 20, 2009 07:03

Jak chcesz, żeby to jakoś wyglądało, to będziesz musiał odciąć rurke i końcówkę przyłapać na kilka punktów migomatem. Nie wiem jak ma sie do takiego czynu gwarancja, ale jak założysz ładną końcówkę, a w środku będzie widać oryginalną rurkę to bedzie wyglądało obciachowo.
am_k - Sro Maj 20, 2009 07:19

duklos napisał/a:
Jak chcesz, żeby to jakoś wyglądało, to będziesz musiał odciąć rurke i końcówkę przyłapać na kilka punktów migomatem. Nie wiem jak ma sie do takiego czynu gwarancja, ale jak założysz ładną końcówkę, a w środku będzie widać oryginalną rurkę to bedzie wyglądało obciachowo.

Niekoniecznie, ja kupiłem u Niedziałka na górce(to do duklosa)juz z nawet ładną delikatną końcówką z nierdzewki. Wpadnij na spot to zobaczysz :grin:
luk7,
Za swój nowy zapłaciłem 145 pln-ów i z ładną prostą końcówką, w zwyczajnym sklepie motoryzacyjnym o tu.

PTE - Sro Maj 20, 2009 09:53

Ja kupiłem do swojego R tłumik PolmOstrów który miał już fabrycznie przyspawaną chromowaną końcówkę.
am_k - Sro Maj 20, 2009 10:07

PTE napisał/a:
który miał już fabrycznie przyspawaną chromowaną końcówkę.

To tak jak i mój. :smile:

luk7 - Sro Maj 20, 2009 15:05

Neosss
Niebede narazie dzwonil bo ja sie sam zdecydowac niemoge czy chce zwykly tlumik z ladna koncowke czy sportowa wiec narazie niebede ci glowy zawracal.

am_k
Strona troche uboga w zdjecia chociazby czesci chyba ze mi sie zle strona wyswietla :razz:
Moglbys zrobic fotke mniej wiecej jak to wyglada ten tlumik juz z fajna koncowka fabryczna ? bo w ciemno zamawial niebede.
Widze ze ta firma jest z Lublina to ty sobie podjechales.

am_k - Sro Maj 20, 2009 17:28

luk7, ok pstryknę, ale chyba nie tylko w Lublinie jest dostępny,choćby PTE dorwał swój w Gdańsku-chyba. :grin:
PTE - Czw Maj 21, 2009 09:30

luk7, taki tłumik dostaniesz w każdym zakładzie który ma w swej ofercie tłumiki PolmOstrów. W Warszawie skład fabryczny prowadzi np. firma IPACO na ul. Syreny 14, tel. (022) 632-45-72.
luk7 - Czw Maj 21, 2009 17:34

Dzieki wielkie, zadzwonie
am_k - Pią Maj 22, 2009 16:40

luk7,
Co prawda to nie z mojego auta ale tak wygląda