Zobacz temat - [R200 1.4Si 97r] Co to za część?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 97r] Co to za część?

dan12 - Czw Maj 21, 2009 17:16
Temat postu: [R200 1.4Si 97r] Co to za część?
Cześć możecie mi powiedzieć gdzie można dostać taką część ponieważ mam problem bo ułamał mi się tren zaczep a nie wiem gdzie w Lublinie dostać może ktoś się orientuje?
Przepraszam jeśli nie ten dział. W razie czego poprawie.

Pozdrawiam DaN

am_k - Czw Maj 21, 2009 17:44

A może coś więcej o tej części, gdzie to leży, od czego to jest. :?:
Jest parę szrotów z częściami do Rovera a najbliższy Lublina w Kalinówce, potem w Woli Piaseckiej lub w Markuszowie.
A tak w ogóle to zapraszamy na spoty w Lublinie.

the.edgy - Pią Maj 22, 2009 01:35

Na moje oko jest to część znajdująca się pomiędzy boczkiem drzwi a samymi drzwiami, występuje w parze i tą stroną ze złamanym dzyndzelkiem wsadza się w drzwi do drugiej potem jest przykręcona ta rączka co jest pod ukosem w boczku drzwi. Podejrzewam że nigdzie prócz szrotu takiej części nie dostaniesz, myślę też że nikt ze sprawnych drzwi ci tego nie wymontuje. Najlepiej będzie jak dorwiesz takiego zmasakrowanego od boku i sobie na szrocie sam wymontujesz a zaplacisz napewno nie więcej niz 2 zł :D
No i proszę o weryfikację czy to faktycznie jest ta część :D

NEOSSS - Pią Maj 22, 2009 11:17

dan12, mozesz takze zadzwonic do mnie
dan12 - Pią Maj 22, 2009 12:14

the.edgy napisał/a:
Na moje oko jest to część znajdująca się pomiędzy boczkiem drzwi a samymi drzwiami, występuje w parze i tą stroną ze złamanym dzyndzelkiem wsadza się w drzwi do drugiej potem jest przykręcona ta rączka co jest pod ukosem w boczku drzwi. Podejrzewam że nigdzie prócz szrotu takiej części nie dostaniesz, myślę też że nikt ze sprawnych drzwi ci tego nie wymontuje. Najlepiej będzie jak dorwiesz takiego zmasakrowanego od boku i sobie na szrocie sam wymontujesz a zaplacisz napewno nie więcej niz 2 zł :D
No i proszę o weryfikację czy to faktycznie jest ta część :D


Tak dokładnie jest to co mówisz ona przytrzymuje rączkę od drzwi.

Zadzwonię do Neosss-a może będzie miał taki bajer. Dzięki za odpowiedź.
Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam DaN