Zobacz temat - [ Rover 416si 96r.] Silniczek do wycieraczek.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [ Rover 416si 96r.] Silniczek do wycieraczek.

tomi78 - Pon Cze 01, 2009 09:05
Temat postu: [ Rover 416si 96r.] Silniczek do wycieraczek.
Mam do was pytanie podobno pasuje do tego modelu rovera silniczek do wycieraczek od hondy civic , mozecie mi powiedziec od jakiego konkretnie modelu civica z ktorych lat? Sprawdzalem rozne silniczki od civica i z roznych modeli rocznikowych maja inne silniczki i nie wiem ktory bedzie pasowal do mojego rovera. Musze kupic od civica bo do roverow to bardzo ciezko spotkac takie silniczki ,sa ale prawie wszystkie od anglikow.
Brt - Pon Cze 01, 2009 10:52

A Twój padł na amen czy działa, ale nieprawidłowo ??
tomi78 - Pon Cze 01, 2009 11:28

Padl na amen zebatka ta plastikowa cala sie wyrobila a sam silnik tak glosno chodzi ze mnie to juz do szalu doprowadzalo. Rozbieralem to i zebatke ama mozna by z anglika podmienic ale mi do tego glosno chodzi ze musze calego wymienic.
sTERYD - Pon Cze 01, 2009 11:42

cały silniczek możesz z anglika przełożyć, tylko trzeba korbę na nim o 180stopni przekręcić, żeby działał jak trzeba :cool:
tomi78 - Pon Cze 01, 2009 12:03

Poczytalem posty i myslalem ze od anglika nie bedzie pasowac tak ludzie sie wypowiadali w tym temacie. Ja juz zamowilem od civica tylko teraz obawiam sie czy bedzie pasowac . Ze zdjec ktore widzialem to akurat ten powinien pasowac ale roznie to jest. Zamowilem od hondy civiv z 94 r. Orjetujecie sie czy ten akurat bedzie pasowal?