Zobacz temat - [214 Si '97] Odcięcie immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 Si '97] Odcięcie immo

Lukaszn2006 - Sob Cze 06, 2009 11:19
Temat postu: [214 Si '97] Odcięcie immo
Witam serdecznie!
Mam problem z immo, tzn w moim modeu aby go wyłączyć musze wcisnąć przycisk, jednak w jednym pilocie przestały już całkowicie działać, a w drugim działa tylko otwieranie/wyłaczanie immo, kodu immo niestety nie dostałem przy kupnie. Znalazłem człowieka, aktóry usunie mi ten immobiliser i bedzie po kłopocie. A później myślałem, żeby włożyć do autka jakiś sterownik od centralnego zamka, coś typu
http://moto.allegro.pl/it...per_zestaw.html
Z tego, co się orientowałem, to koszt oryginalnego pilota to koło 400zł/2szt + programowanie około 100zł no i plus dojazd (najbliżej mam chyba 150 km do krakowa).
Czyli reasumując bedzie to koszt rzędu 600zł
A wycięcie mmo kosztuje 300 zł + to z linku około 100 zł + dojazd (50km)

Co szanowni koledzy i koeżanki o tym myślą?

Pływak - Sob Cze 06, 2009 11:52

Myśle, ze za te pieniadze kup sobie dwie nowe obudowy do pilota i zanieś je do naprawy wyjdzie nawet taniej...
Lukaszn2006 - Sob Cze 06, 2009 12:01

Problem w tym, że nawet jak wyjmę przyciski z obudowy, to one nie działają, poza tym kupiem zestaw naprawczy, niestety nie pomogło. Kolega zajmujący się elektroniką posprawdzał wszystkie połączenia, popoprawiał luty, nic, skutek mizerny :( I to on polecił mi w sumie tego gościa, który się zajmuje tymi immobiliserami. I teraz mam mętlik w głowie. A może ktoś z Was ma odcięty immo?
penio - Sob Cze 06, 2009 16:26

jak sie dobrze zrobi to si enic nie bedzie dzialo
sknerko - Sob Cze 06, 2009 17:13

nic bym nie wycinał piloty się da naprawić tanio, znajdź elektronika co ci przełączniki w pilotach wymieni i będzie jak nowe a koszt ze 50 pln max.
marcze83 - Sob Cze 06, 2009 17:38

kolega sknerko ma rację
sknerko napisał/a:
piloty się da naprawić tanio

przełączniki kosztują ok. 30 zł + robocizna 50-60 zł max. więc znajdź sobie dobrego elektronika zanim taką kasę wywalisz