Zobacz temat - [R45, 1.4b 2001r] Padnięty komputer....
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45, 1.4b 2001r] Padnięty komputer....

August - Sob Cze 13, 2009 08:31
Temat postu: [R45, 1.4b 2001r] Padnięty komputer....
Witam....
Jak kupowałem rovera to oczywiście nikt mi o tym nie powiedział ale komputer był zje... Kiedy się go podłączy do odczytu to wywala wszystkie możliwe błędy ( nawet z błędem o klimie choć mój rover nie ma klimy :shock: )....mechanik stwierdził ze jest padnięty ale czy może to być coś innego...?
I czy jest sens wymieniać na nowy komp skoro auto mimo ze już ponad rok jeździ z padniętym to sprawuje się bez zarzutów...?

staf - Sob Cze 13, 2009 08:45

Skoro autko jeździło przez rok z padniętym komputerem, to pewnikiem jescze pojeździ. Nie wiem jak ty ...Ale mnie nie dała by spokoju myśl ze coś w nim jest nie tak. No ale są kierowcy,których interesuje tylko pełny bak i........rura :grin:
Mombrey - Sob Cze 13, 2009 10:01

Ja bym zmienil mechanika ;-)
szoso - Sob Cze 13, 2009 10:04

dziwne,ja myślałem że jak komputer padnie to jazdy nie ma :wink:
sknerko - Sob Cze 13, 2009 10:12

Zmień komputer który podłączałes do auta z naszymi pojazdami kosmicznymi łączy sie prawidłowo tylko T4 Testbook. czasem wiarygodne odczyty sa z innych a le ten pod który podłączałeś na pewno nie potrafi czytać Roverka
SeniorA - Sob Cze 13, 2009 10:58

August, widocznie system diagnostyczny Twojego mechanika nie ma oprogramowania do odczytu Rovera w całości , a na pewno możliwości programowania, jak ma T4. Ciekawe co by było po odpięciu na chwilę aku ( jeśli masz kod radia ).

[ Dodano: Sob Cze 13, 2009 11:17 ]
Nie każdy T4 da radę jeśli nie ma ''Omi Pro MG Rover'', np. serwisy Land Rovera mając T4 nie robią Roverów.