Zobacz temat - [R75] Przewód od pompki sprzęgła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przewód od pompki sprzęgła

Boncky - Pon Cze 15, 2009 19:59
Temat postu: [R75] Przewód od pompki sprzęgła
witam serdecznie, niestety przelałem akumulator... i elektrolit przepalił mi kabel łączący pompke sprzęgła z wysprzęglikiem, wstawiłem przewód na opaskach zaciskowych, ale nie trzyma za dobrze bo dziś raz na mieście już rozkręcałem wszystko i od nowa skręcałem...

mam do Was wielką prośbę. Część z Was wymieniała pompki na nowe i zapewne został komuś ten kabel. Czy ktoś mógł by mi go sprzedać ? bo jestem uziemiony...

wysłałem ponad 40 maili na allegro i nic...

Czy ktoś może mi taki kabel sprzedać ?? Pomocy !! !!

Specjalnie piszę tutaj bo w dziale " kupie" mało kto zagląda

SeniorA - Pon Cze 15, 2009 20:19

Boncky napisał/a:
niestety przelałem akumulator... i elektrolit przepalił mi kabel łączący pompke sprzęgła z wysprzęglikiem

Boncky, czyli moja diagnoza była trafna. Radzę zmyć ten rejon 10% roztworem amoniaku lub ługu sodowego.

MaReK - Pon Cze 15, 2009 20:23

A nie szybciej i prosciej bedzie udac sie do pompiarza ktory Ci zarobi przewod od nowa?
Boncky - Pon Cze 15, 2009 22:32

SeniorA napisał/a:
Boncky napisał/a:
niestety przelałem akumulator... i elektrolit przepalił mi kabel łączący pompke sprzęgła z wysprzęglikiem

Boncky, czyli moja diagnoza była trafna. Radzę zmyć ten rejon 10% roztworem amoniaku lub ługu sodowego.



wstępnie wyczyszczone, poprawie na dniach.

[ Dodano: Pon Cze 15, 2009 22:34 ]
MaReK napisał/a:
A nie szybciej i prosciej bedzie udac sie do pompiarza ktory Ci zarobi przewod od nowa?


z tymi przewodami to jest różnie, do końcówek to nie są chętni dorabiać kabla. a łączenie kabli to troche "wioska"

wolałbym orginał. Jak się nic nie znadzie to wtedy będę kombinował