Zobacz temat - [R 200 , 8v , 98] Lakierowanie calego auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200 , 8v , 98] Lakierowanie calego auta

hellboy_d - Sro Cze 17, 2009 20:48
Temat postu: [R 200 , 8v , 98] Lakierowanie calego auta
Stan lakieru mojego auta zaczyna wolac o pomste do nieba , porysowane zderzaki , boczne spojlery a i sam lakier nie jest juz swiezutki . Kolor ladny bo Amaranth ale troche zwiedly :[ .

Jakby mi ktos przyblizyl koszty lakierowania calego auta w wersji bez swojego lakieru i ze swoim . Jak cos to poszedlby ten lub moze inny ale w podobnej cenie .
http://moto.allegro.pl/it...o_kameleon.html

ywis - Sro Cze 17, 2009 21:07

Całkowite lakierowanie to różne koszty, zależy gdzie będziesz to robił, u mnie np. po znajomości na gotowe, to koszt ok. 2000-2500 pln.
hellboy_d - Sro Cze 17, 2009 21:11

Ze swoim lakierem czy kupionym u Ciebie ?

inna sprawa , wyczytalem ze mozna zrobic te ostro porysowane elementy nowym lakierem dobranym wedlug kodu koloru a na reszte zrobic polerke .

Robil ktos polerke auta i jakie to ewentualne koszty ?

drlubicz - Sro Cze 17, 2009 21:19

z mojego doświadczenia wiem że jak ma być dobrze to od 250 zł za element z przygotowaniem trzeba liczyć u w miarę dobrego lakiernika
Colin1488 - Sro Cze 17, 2009 21:54

Koszt człościowej polerki zaczyna się już od 150 pln. różnie z nią bywa, głebokich rys nie usunie, tym bardziej jeśli lakier bezbarwny przetarty. Ale lepiej zapłacić troszkę więcej i oddać samochód do jakiegoś z pojęciem lakiernika, łatwo o skuchy przy polerce (przetarcia na rantach, przypalenie lakieru) Na pewno autko odzyska połysk i znacznie lepiej się bedzie prezentowało.
hellboy_d - Sro Cze 17, 2009 22:00

Swoja droga znalazlem takie cos , zderzak tylny w kolorze nadwozia mam (kwestia przywiezienia go z niemiec ) to zostaloby mi polakierowanie spojlerow ( 2 elementy ) + takie cos http://www.renowacjalakieru.pl/cennik.php

Jesli ktos zna kogos z okolic dolnoslaskiego kto SIE ZNA na polerce i robi to po lepszej cenie niz powyzej bylbym wdzieczny

Jesli mam pincet km jechac to odpada od razu :(

ywis - Czw Cze 18, 2009 13:21

Lakier od lakiernika, ja wstawiam auto jedynie i na gotowo wszystko robi, oczywiście lakiernik znajomy :)
hellboy_d - Czw Cze 18, 2009 13:38

Daleko do Ciebie , nic w czasie urlopu w Polsce ponegocjuje z lakiernikami w okolicy i zobacze co wyjdzie ...
ywis - Czw Cze 18, 2009 14:25

Daj znać jakie mają ceny inni u nas w kraju, bo sam jestem ciekaw :)
namiko - Czw Cze 18, 2009 21:15

ywis, rok temu chciałam dawać Lagunę kombi (a więc dość długie autko) do lakiernika - nie dałam, bo sprzedałam :razz: , ale facet chciał za całe auto 3.000 zł. U tego lakiernika stoją takie auta, że... ych... nowe BMW, mercedesy, fordy - no po prostu drogie. Nie wiem czy sam je sprowadza i robi, czy ma taką renomę, że takie auta do niego zjeżdżają. Ulicę dalej - takie tam lakiernicze zagłębie - inny lakiernik chciał 1.500 zł.
Dodam, że specjalnie nie szukałam tych lakierników - obaj mają warsztaty niedaleko mojego domu - na sąsiednich ulicach, więc nie wiem czy to można uśrednić. Słyszałam jednak, że za malowanie jednego elementu na gotowo z farbą lakiernicy biorą 350 zł. Za lakierowanie lusterek chcieli ode mnie 100 zł za sztukę.