Zobacz temat - [Honda Civic 2.0i TD 86KM] Termostat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Honda Civic 2.0i TD 86KM] Termostat

xman17 - Czw Cze 18, 2009 17:12
Temat postu: [Honda Civic 2.0i TD 86KM] Termostat
witam. czy podejdzie taki termostat sam bez obudowy do innego jakiegos modelu rovera czy cos? bo kupilem a nie zobaczylem jaki ma byc... moj błąd... nie wiedzialem ze jakis posrany angol wymysli termostat na wężach w jakiejs kosmicznej obudowie ktorej sie nie da rozebrac ;/ czekam na info bo termostatu nie dam juz rady oddac a nie wiem jak go sprzedac... czekam na info panowie bo to troszke pilne jest dla mnie... ;/ pozdrawiam, Grzesiek
Damian_Pietras - Pią Cze 19, 2009 09:44

Niestety nic nie znajdziesz coby było taniej . Miałem też ten problem i naltaniej (originał ) można kupić w ASO Hondy - ok 100 zł , na allegro są chyba jeszcze droższe a w serwisie rovera cena 2 x większa.
zadzwoń do Aso Hondy ...

Od innych Producenów jest jeszcze drożej i do tego trzeba kombinować !

hrv - Pią Cze 19, 2009 18:32

Tak jak pisze Damian,najtanszy jest oryginal, czesto dostepny w hurtowniach.
tetryk - Sob Cze 20, 2009 11:58

tego nie wymyślił "posrany" angol,tylko to rozwiązanie wymyslili "posrani" japończycy.....
termostacik do tanich nie należy :mrgreen:
obudowę da się rozebrać-niestety nie da się jej poskładać.... :mrgreen:
masz numery rovera to PEM101020/PEM151020 hondy to 19302P5TG01

Nilbul - Nie Cze 21, 2009 23:51

Mam taki termostat. Jak chcesz to tanio oddam. Kupiłem nowy od Hondy wymieniłem i okazało się że walnięty był czujnik temperatury. Termostat mam oryginalny używany.
Jak chcesz to pisz.

Remigiusz - Pon Cze 22, 2009 10:15

Ja bym jak już masz termostat rozkręcił stara obudowę termostatu a potem sklej sobie takim klejem. Wytrzymuje olej oraz temp do 300°C