Zobacz temat - NUKE - Napój energetyczny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - NUKE - Napój energetyczny

funfel - Pią Cze 26, 2009 00:20
Temat postu: NUKE - Napój energetyczny
Mam tego napoju caly bagażnik, w smaku nie jest za specjalnie dobre.. szukam jakiejs informacji w internecie o tym, ale tak jak by tego w ogole nie bylo. Nigdzie nie ma informacji na temat tego napoju. Pytam bo nie chce po tym siedziec w wc przez caly dzien:)
Pływak - Pią Cze 26, 2009 00:23

http://nukeenergydrink.net/

W nagrodę podeślij mi zgrzewkę ;)

funfel - Pią Cze 26, 2009 00:27

o :) a myslalem ze to polski wyrób jest :) ale to jest w plastikowej butelce.. jak te wina baryłka ;]
Tempest - Pią Cze 26, 2009 09:45

trzeba poczekać na naszego głównego degustatora energy drinków
MaReK - do sklepu marsz :wink:

mielony22 - Pią Cze 26, 2009 11:56

a i sie ta nazwa kojarzy z takim narkotykiem co w ROBOCOPIE bodajze w 2czesci byl rozprowadzany.moze sie myle, ale tak mi jakos pierwsze skojarzenie wpadlo do glowy :razz:
hellboy_d - Pią Cze 26, 2009 12:08

mielony22 napisał/a:
a i sie ta nazwa kojarzy z takim narkotykiem co w ROBOCOPIE bodajze w 2czesci byl rozprowadzany.moze sie myle, ale tak mi jakos pierwsze skojarzenie wpadlo do glowy :razz:


Nuke - nuclearblast , charakterystyczny "grzybek" po wybuchu bomby atomowej .
Czyli napoj jest "wysoce energetyczny " i mozliwe ze bedziesz po nim swiecil w ciemnosciach .

general_p - Pią Cze 26, 2009 17:54

mielony22 napisał/a:
a i sie ta nazwa kojarzy z takim narkotykiem co w ROBOCOPIE bodajze w 2czesci byl rozprowadzany.moze sie myle, ale tak mi jakos pierwsze skojarzenie wpadlo do glowy :razz:

Mi się kojarzy z nazwą NUKACOLA z sagi Fallout.
Też się po niej świeci.

memphisto - Pią Cze 26, 2009 22:51

a nuke to mapa w cs'ie (Counter-Strike) :D
fearless - Sob Cze 27, 2009 10:03

memphisto napisał/a:
a nuke to mapa w cs'ie (Counter-Strike) :D

DE Nuke ;) CS 1.6 :D
Znaczy się, że on taki wystrzałowy ;)

memphisto - Sob Cze 27, 2009 12:58

fearless, ja juz od 1.0 grałem - wtedy chłopki jak biegały to miały nogi na szpagat :P

CS to były piekne lata ile ja turniejów przejezdziłem po kraju haha : D no ale efekty tez byly TOP 5 CB PL przez 2 lata i ESL PL top 3 przez rok pozniej na emeryture odszedłem :mrgreen:

fearless - Sob Cze 27, 2009 13:05

memphisto napisał/a:
TOP 5 CB PL przez 2 lata i ESL PL top 3 przez rok pozniej na emeryture odszedłem :mrgreen:
:szok: niezły był z Ciebie wymiatacz, ale co fakt to fakt, piękne latka :D
michone - Sob Cze 27, 2009 17:25

ja tam tylko na ns w csa cisne :)