Zobacz temat - [R620] Problem z wolnymi obrotami na biegu jałowym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem z wolnymi obrotami na biegu jałowym

seyfer - Pią Cze 26, 2009 19:03
Temat postu: [R620] Problem z wolnymi obrotami na biegu jałowym
Problem jak w temacie :/ coś mi ostatnio zaczął strasznie buczeć i hałasować na wolnych obrotach :/ Zamieszczam link do filmu gdzie zarejestrowałem owa chwile :razz: później położyłem delikatnie nogę na gazie i było o wiele ciszej a po zdjęciu nogi z gazu hałas jak traktor i do tego wibracje w całym aucie :beczy: Z reszta zobaczycie na filmiku.
FILM

ps. Dźwięk dosyć kiepski bo aparat tylko w mono nagrywa :/

Raptile - Sob Cze 27, 2009 11:02

Coś strasznie niskie obroty masz. powinny być w granicy 800-850 a nie okolice 500. Niestety ja ci nie pomogę ...
seyfer - Sob Cze 27, 2009 12:23

auto w sumie chodzi normalnie chociaż ja się do teraz nie mogę do dynamiki przestawić raz idzie jak przecinak a czasem muł chociaż dzisiaj na dosyć krótkim odcinku go przeciągnąłem i 180km/h wyciąga ale czy na zimnym czy na rozgrzanym silniku nie widać różnicy przy obrotach na jałowym biegu :/ Podejdę jeszcze do znajomego mechanika może on mi coś podpowie gdzie szukać rozwiązania :beczy:
szoso - Sob Cze 27, 2009 12:28

sprawdź błędy to może coś wyjdzie a jest to bardzo proste i nic nie kosztuje :wink:
http://www.roverki.pl/article.php?sid=420

Skiba - Sob Cze 27, 2009 12:33

Z tego co wiem wolne obroty reguluję się pompą wtryskową, poszukaj wątków kolegi Thef - walczył, lub nawet dalej walczy z podobnym problemem.
seyfer - Sob Cze 27, 2009 12:40

szosownik, błędów brak i wiem jak to zrobić :mrgreen: , sprawdzane kilka razy. Zobaczę co mi znajomy powie:/
Skiba, dzięki za naprowadzenie ;) będę w domu to poszukam bo teraz u kobiety jestem :/