Zobacz temat - [R75] Instalacja pod wzmacniacz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Instalacja pod wzmacniacz

sknerko - Wto Cze 30, 2009 15:24
Temat postu: [R75] Instalacja pod wzmacniacz
Czy wiecie może czy w R75 jest instalacja przygotowana pod wzmacniacz? bo jak jest Harman-Kardon to w bagażniku jest wzmak i sub i czyone wymagaja dodatkowych kabli czy już wszystko jest przygotowane? wystarczy dokupić i powinno bujać?
MiReK - Pią Lip 17, 2009 17:16

Instalacje pod wzmacniacz i subwooer masz tylko wtedy gdy masz dużą navi,jśli jej nie masz a chcesz wrzucić wzmacniacz i subwoofer to kabelki musisz sobie pociągnąć.Dodatkowo powiem Ci że jeśli nie zdobędziesz oryginalnych kabli to wzmacniacz Harman Kardon nie podłączysz(ma kilka nietypowych wtyczek)natomiast z subwooferem nie będzie problemów
Szerszen - Sro Lip 22, 2009 02:25

a jeśli jest duża navi w samochodzie, to gdzie w bagażniku są kable do wzmacniacza? i czy bedzie jakiś problem z podłączeniem wzmaniacza nie Harmana ?

pozdrawiam

[ Dodano: Sro Lip 22, 2009 16:12 ]
przejrzalem dzisiaj caly bagażnik, zdjąlem wszystkie wygluszenia, wymontowalem czytnik navi...i przyznam szczerze że żadnej wtyczki ktora moglaby pójśc pod wzmacniacz nie znalazlem :/ ... mam dużą navi, czytnik mk3, wszystko śmiga super NAVI (płytka z 2008 roku od BMW), TV dziala bez zarzutu...w mojej wersji nie było zmieniarki, albo poprzedni właściciel sobie ja wyjął... wszystko śmiga fajnie oprócz dźwięku, jak dla mnie to dośc slabej jakości... dlatego chcialem wsadzić wzmaka...ale jak bede musiec prowadzić kable...ehhh nawet nie chce o tym myśleć...:/...

może nie zauważyłem tej wtyczki od wzmaka?