Zobacz temat - [r200] Jest na to jakiś patent ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200] Jest na to jakiś patent ?

lbeska - Sob Lip 04, 2009 21:27
Temat postu: [r200] Jest na to jakiś patent ?
Witam!
Właśnie się przymierzam do założenia mechanizmu otwierania eletrycznie szyb w moim Roverku. Jednym z problemów ,który mi się nasówa są otwory po korbkach w boczkach drzwi. Poradził sobie ktoś juz z takim problemem? Zależy mi na estetycznym wyglądzie. Czekam na propozycję.
Z góry dzięki!
Pozdrawiam!

barszczyk - Sob Lip 04, 2009 22:27

Witam!,
Nowe obicie plus od środka wklejasz kawałek plastiku, żeby nie było można wyczuć dziury

PS. wstawiasz oryginalną instalację?

Artu - Sob Lip 04, 2009 23:57

Witam

Przy zakupie mechanizmu elektrycznych szyb powinieneś dostać plastikowe zaślepki na miejsce po korbkach. Jeżeli zależy ci na estetyce to niestety tak jak mówi kolega barszczyk - musisz kupić tapicerkę/boczki

lbeska - Nie Lip 05, 2009 01:11

No cóż... jeżeli chodzi o instalację to będzie oryginalna z innej 200-ki, lecz przy zakupie nie pomyślałem o zaślepkach :/ a handlarz, od którego kupowałem te części ani myślał dawać z własnej inicjatywy jakiekolwiek gratisy.
Niestety myśle ,że nie będę wymieniał boczków, ze względu na brak funduszy.
Nadal poszukuje jakiegoś alternatywnego rozwiązania :/

...no i oczywiście rozejrzę się i sprawdze jak wyglądają te zaślepki, o których mówił kolega ARTU, o ile w ogóle są gdzieś dostępne.

Matius - Nie Lip 05, 2009 01:27

umieść sobie tam małe głośniczki... ja tak zrobiłem w maluchu jak elektrykę mu podłączyłem :) było ekstra bo one syczały tak przy basach (sys! sys!) :D rewelacyjne to było... no ale to był maluch...
Artu - Nie Lip 05, 2009 23:15

Kolego Ibeska - z tego co wiem zaślepki były dodawane do tzw uniwersalnych elektrycznych podnośników szyb ...

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=674045792

Na 2 zdjęciu widać zaślepki