Zobacz temat - [R620] Czego brak w halogenach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Czego brak w halogenach

JACKMOTORS - Nie Lip 12, 2009 09:06
Temat postu: [R620] Czego brak w halogenach
koledzy mam problema mianowicie mam halogeny ze starego zderzaka były zdjęte już jak kupiłem nowy zderzak teraz pomalowałem i założyłem i tu skucha halogeny elegancko pasują ale niema ich do czego przykręcić tak jak by jakiś mocowań brakowało w zderzaku ktoś ma może foto albo wie czego brakuje . halogeny wydają sie kompletne ramka plus szkło .
faecd - Nie Lip 12, 2009 12:00

wrzuc fotke tych halogenow...halogenu musza miec otwory montazowe, i w zderzaku tez takowe musza byc
DANTE79R - Nie Lip 12, 2009 22:39

Być może kupiłeś zderzak od wersji fabrycznie bez halogenów a w takowych podobno (tak słyszałem) nie ma uchwytów do mocowania halogenów. Ale to nie problem, albo weź odetnij uchwyty ze starego albo zrób nowe i dospawaj do zderzaka, problem zniknie :) Pozdrawiam
JACKMOTORS - Pon Lip 13, 2009 07:07

Ale stary zdezak jest idetyczny ma takie mocowaniana śróbyki w zdezaku i nic wiecej.
faecd - Pon Lip 13, 2009 09:49

no to czego brakuje, zakladaj, skoro sa zaczepy...moze nie masz tych blaszek nasadowych do ktorych sie wkrety przykreca?
DANTE79R - Pon Lip 13, 2009 20:21

faecd napisał/a:
no to czego brakuje, zakladaj, skoro sa zaczepy...moze nie masz tych blaszek nasadowych do ktorych sie wkrety przykreca?
no pewnie tak jest, zgadzam sie z kolegą faecd, zresztą nie pierwszy raz :)
JACKMOTORS - Pon Lip 13, 2009 21:46

Czesć wszystko się dzis wyjaśniło blaszki sa wszystko jest ok tylko koles był dup...... co składał . Dzieki za pomoc sprawa wyjasniona.
faecd - Pon Lip 13, 2009 22:23

DANTE79R napisał/a:
zresztą nie pierwszy raz
DANTE79R, jak milo:D

JACKMOTORS, no to cieszymy sie bardzo razem z Toba;D

JACKMOTORS - Czw Lip 16, 2009 07:09

Dzieki koledzy za pomoc temat do zamkniecia