Zobacz temat - [R25, 1.4 2001, i pewnie inne tez] Ściąganie foteli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25, 1.4 2001, i pewnie inne tez] Ściąganie foteli

niuton - Nie Lip 12, 2009 13:17
Temat postu: [R25, 1.4 2001, i pewnie inne tez] Ściąganie foteli
Witam, może gdzies juz o tym było, ale temat mam na gorąco. Sciągnąłem fotel pasażera, by poprawic podłokietnik, a nie chce w ciasnocie sie bawic, na dodatek i tak miałem dywanik pod fotelem zalany to sobie ssze na sloku po blokiem. No i auto na mnie czeka, a chciałem by mnie ktos oswicił, do czego jest kabel pod fotelem, wychodzi spod dywanika, łaczy sie pod fotelem w kostce i idzie dalej gdzies w siną dal... Nie mam podgrzewanych foteli (dziwne, bo skóra, ale o klimie tez zapomnieli) wiec co to? Chyab ze instalacja pod ogrzewanie, a jesli tak to jak ją sie włacza, i co bym musiał montowac, bo w zimie fajna rzecz, byle nie przegrzac bo pozniej dzieci moze ie byc :lol:

Ja lece na dół, jak wróce może ktos cos napisze. Dzieki.

Fargo80 - Nie Lip 12, 2009 13:20

eno z tego co ja wiem to sa kable od srs

zaraz dodam foto :cool: :cool: :cool:

niuton - Nie Lip 12, 2009 14:29

Kurde łeb ze mnie:)
A ja mysałem ze zadna elektryka tam nie moze byc poza podgrzewaniem, nie wpadłem na to. Dzieki, bede spokojniejszy, podłokitnik trzyma sie juz mocno oraz prosto, zaraz zaimpregnuje skore fotela ktory jest sciagniety (przy okazji) i koniec na dzis.