Zobacz temat - [R600] Dziwny jednostajny stukot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Dziwny jednostajny stukot

Alex - Czw Lip 23, 2009 21:45
Temat postu: [R600] Dziwny jednostajny stukot
mam mały problem ze stukaniem dobiegajacym z prawej strony a mianowicie nawet po prostej drodze dobiega metaliczne stukanie jak by uderzanie młoteczkiem w metal byłem na stacji i stwierdzili ze przednie zawieszenie jest ok tak wiec co to moze byc, no chyba ze dziwiek dochodzi z tyłu na wszelki wypadek podjade sprawdzic jutro tył.
DANTE79R - Czw Lip 23, 2009 23:49

nie pamiętam dokładnie o co chodzi ale na forum kiedy.ś znalazłem że R600 ma to do siebie że czasem może odpaść koło, kurczę zapytaj kolesia z forum o nicku thef albo sam Ci powie albo poleci kogoś
Mazak - Pią Lip 24, 2009 02:28

koło może odpaść jak masz już sworznie w kiepskim stanie ale na stacji by to odrazu wykryli... mi kiedyś też tak pukało i żaden mechanik nie mógł dojść niby wszystko ok a jednak puka okazało się że to drążek reakcyjny (tak to się chyba nazywa) , jest przykręcony dwoma śrubami (klucz 17)do wachacza dolnego i jedna z tych śrub była naprawdę delikatnie poluzowana a waliło nieziemsko
Deamian - Pią Lip 24, 2009 20:18

Blemen napisał/a:
koło może odpaść jak masz już sworznie w kiepskim stanie ale na stacji by to odrazu wykryli...


Czy ja wiem czy tak od razu to wykryją. U mnie jakoś nie wykryli i co :sad:
To wszystko jak później zobaczyłem działo się pod tą gumą w sworzniu i nie było nic niepokojącego widać a jednak się stało. Dobra rada. Sprawdź dokładnie albo wymień te sworznie dla świętego spokoju a najbardziej ten właśnie z prawej strony.