Zobacz temat - Rover 200 kierunkowskazy boczne ;/
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Rover 200 kierunkowskazy boczne ;/

Karcios - Nie Sie 02, 2009 23:31
Temat postu: Rover 200 kierunkowskazy boczne ;/
Szukam kierunkowskazow do rovera 200 boczne na blotnik. Chce wymienic na biale albo jekies przezroczyste ale nic na allegro nie ma. Jezeli ktos wie od czego podpasuja to dzieki za kazda porade.
Markzo - Pon Sie 03, 2009 00:58

www.tomateam.pl <---- tam je znajdziesz :)
SyntaX - Pon Sie 03, 2009 10:02

Jak chcesz to ja mam biały na lewa stronę.
Został mi od Freelandera.
Z tego co widzę na fotkach to sa takie same.
Musiał byś sobie na prawą skołować.
Ktoś pisał że ma rozbitka freelka (dawcę organów) i będzie kupował anglika i przekładał.
Zapytaj może ma kierunek.

Karcios - Pon Sie 03, 2009 10:43

Dzieki panowie zamowilem z tej storny co podal mi forumowicz lampy lexus na tyl i kierunki. Ceny sa bardzo atrakcujne tam bo lampy lexus za 277zl to tanio, na allegro w granicach 340-380zl.
Markzo - Pon Sie 03, 2009 11:13

Syntax cyknij fote tego kierunku oki?
faecd - Pon Sie 03, 2009 13:42

Karcios, nie mow ze zamowiles i ze skrzywdzisz Roverka lampami w stylu lexus...blech...
SyntaX - Pon Sie 03, 2009 15:31

A proszę bardzo mówisz i masz.
staf - Pon Sie 03, 2009 15:35

Ciekawy jestem ich wyglądu już na swoim miejscu :/
Karcios - Pon Sie 03, 2009 16:41

Nom zamowilem lexus chrom i kierunki przydymione na boki samochodu. Wiem ze sa rozne opinie na temat tych swiatel tylnych ale zawsze jest alternatywa jak sie nie spodobaja to na allegro sprzedam za 320zl stanowiac konkurecje dla sprzedajacych je i zwroci mi sie koszt oraz lekko zarobie. Cena w tym sklepie co mi forumowicz podal wynosila 277zl to atrakcyjna. Mma nietypowy kolor w samochodzie i duzo wstawech chromowanych zoabczymy jak to bedzie wygladac. http://www.fotosik.pl/pok...d887154cba.html
staf - Pon Sie 03, 2009 16:50

Karcios napisał/a:
Nom zamowilem lexus chrom i kierunki przydymione na boki samochodu. Wiem ze sa rozne opinie na temat tych swiatel tylnych ale zawsze jest alternatywa jak sie nie spodobaja to na allegro sprzedam za 320zl stanowiac konkurecje dla sprzedajacych je i zwroci mi sie koszt oraz lekko zarobie. Cena w tym sklepie co mi forumowicz podal wynosila 277zl to atrakcyjna. Mma nietypowy kolor w samochodzie i duzo wstawech chromowanych zoabczymy jak to bedzie wygladac mam fotki auta.

Sądze że nie będziesz musiał na noich zarabić :mrgreen: Będą wyglądały dobrze.

Markzo - Pon Sie 03, 2009 17:22

SytnaX, kierunki od 200 są inne :/ dzisiaj lookałem, to chyba od forda transita podejdą :D
Karcios - Pon Sie 03, 2009 18:27

Ja sie zastanawialem czy nie podejda od skody fabi albo od audi a3 kierunki bo sa dosc podobne moze sami zobaczycie i ocenicie porownywalem sobie na allegro. Co o tym myslicie ja juz i tak zamowilem kierunki ale warto sprawdzic czy ktores bardziej dostepne na rynku podejda :D
wild_weasel - Pon Sie 03, 2009 19:30

Używajcie wyszukiwarki :!: "białe kierunki" albo "białe kierunkowskazy".
http://forum.roverki.eu/v...r=asc&start=260

jaro12 - Wto Sie 04, 2009 13:04

wild_weasel napisał/a:
Używajcie wyszukiwarki "białe kierunki" albo "białe kierunkowskazy".


Ale tutaj chodzi o kierunki na błotnik, a temat o którym piszesz jest o przednich lampach :/

Brt - Wto Sie 04, 2009 13:09

Jest o kierunkach na błotnik i o żarówkach do wybielonych kierunkowskazów ;) Pozatym poszukać można postów camaro17 - on założył kierunki na błotnik z Golfa IV :ok: 95% pytań na forum się powtarza .... trzeba tylko odrobinę czasu i chęci poświęcić na szukanie ....
wild_weasel - Wto Sie 04, 2009 13:10

jaro12 napisał/a:
Ale tutaj chodzi o kierunki na błotnik, a temat o którym piszesz jest o przednich lampach :/

Przeczytaj drugą linijkę wskazanego przeze mnie postu :mur:

jaro12 - Wto Sie 04, 2009 13:29

Uuuups. Sorry. Nie doczytałem :oops:
Karcios - Sro Sie 05, 2009 22:35

Dzisiaj zalozylem lampy lexus jestem bardzo zadowolony z efektu sper pasuja z kierunkowskazami bialymi zadymnionymi, jedynie teraz przednei lampy do zmiany albo przerobka z usunieciem pomaranczowej wkladki. Lampy lexus moje przynajmniej sa super wykonanie nie narzekam za te pieniadze uwazam ze sa super !!
storm - Czw Sie 06, 2009 12:27

białe kierunki można wstawić od Roverka 25
rodi_ - Czw Sie 06, 2009 14:45

Ja tez juz zmienilem dzis u siebie. Taka mala rzecz a cieszy :mrgreen:
staf - Czw Sie 06, 2009 14:59

rodi_, Wyglądają ekstra :ok:
Krzysi3k - Czw Sie 06, 2009 15:57

Ja polecam w R25 wymienić w kierunkach z przodu żarówki na chrom - efekt super. :ok:
Karcios - Czw Sie 06, 2009 18:16

Dzisiaj polakierowalem na nowo ramiona wycieraczek na czarny mat efekt super. Koszt niewielki ale moje juz wymagaly zaopiekowania poniewaz schodzila farba i kolor wyblakl.
Dla zainteresowanych koszt:
-13zl lakier mat
- 4zl rozcienczalnik
- 0,50zl papier scierny
- 10zl Piwa :D

Pływak - Czw Sie 06, 2009 18:24

Karcios napisał/a:
Dzisiaj polakierowalem na nowo ramiona wycieraczek na czarny mat efekt super. Koszt niewielki ale moje juz wymagaly zaopiekowania poniewaz schodzila farba i kolor wyblakl.
Dla zainteresowanych koszt:
-13zl lakier mat
- 4zl rozcienczalnik
- 0,50zl papier scierny
- 10zl Piwa :D


Fajnie, a jaki to ma związek z tematem?

rodi_, fajnie wygląda na pewno lepiej niż pomarańczowe ale nie wiem czy przeźroczyste nie były by lepsze niż te przyciemniane :)

rodi_ - Czw Sie 06, 2009 19:58

No moze i bylyby lepsze cleary, ale juz sa te i mi sie podobaja. A zaroweczki chrom o wiele lepiej wygladaja niz pomaranczowe :ok:
namiko - Czw Sie 06, 2009 20:51

Krzysi3k5 napisał/a:
Ja polecam w R25 wymienić w kierunkach z przodu żarówki na chrom - efekt super. :ok:

Krzysi3k5, masz fotki?

Krzysi3k - Czw Sie 06, 2009 21:35

Proszę :)
namiko - Czw Sie 06, 2009 21:47

Krzysi3k5, a po czym poznać że ta żarówka jest chromowana? Jest po prostu powleczona chromową farbą?

OT: To do Ciebie wysyłałam pokrywę silnika? Nie pamiętam czy dałeś znać co z odbiorem, bo już wszystkie stare wiadomości pousuwałam. Jeśli to Ty to czy wszystko dotarło szczęśliwie? W całości?

Brt - Czw Sie 06, 2009 22:09

namiko napisał/a:
Jest po prostu powleczona chromową farbą?

Tak ... jak nie świeci to jest srebrna a jak świeci to na pomarańczowo ;) kurcze gdzieś podawałem link do takich żarówek na forum hmmm ...

[ Dodano: Czw Sie 06, 2009 22:11 ]
o np. taka
http://moto.allegro.pl/it...lear_lexus.html

wiem, że philips robi takie żarówki

namiko - Czw Sie 06, 2009 22:15

Brt, dzięki!!
Krzysi3k - Czw Sie 06, 2009 23:02

namiko napisał/a:
OT: To do Ciebie wysyłałam pokrywę silnika? Nie pamiętam czy dałeś znać co z odbiorem, bo już wszystkie stare wiadomości pousuwałam. Jeśli to Ty to czy wszystko dotarło szczęśliwie? W całości?


Dawałem znać :D
Przesyłka o dziwo przyszła chyba następnego dnia, albo po dwóch - nie pamiętam dokładnie ;)
Wszystko mega elegancko, więc serdecznie dziękuje :)

namiko - Czw Sie 06, 2009 23:12

To fajnie, bo martwiłam się o te duże paczki.
Krzysi3k5 napisał/a:
Dawałem znać :D

Tyle osób "dawało znać", że się pogubiłam. :wink:

kharry - Pią Sie 07, 2009 10:21

Krzysi3k5, pięknie to wygląda. Wydatek nie duży, a cieszy oko ;)
Kaczi - Sob Sie 08, 2009 18:09

Ja zamontowałem ostatnio te z Audi A3 i po drobnych przeróbkach pasują :)




b0b3k - Nie Sie 09, 2009 14:16

rodi - powiedz kto Ci nabił odważniki po zewnetrznej stronie alufelgi :/ ?
rodi_ - Nie Sie 09, 2009 15:41

No wiesz tacy frofesjonalisci tu u nas pracuja, gdyby to byly jakies nowe felgi to za takie cos sam bym zatlukl chyba. Mi tam to zbytnio nie przeszkadza, wazne ze dobrze wywazone.
b0b3k - Nie Sie 09, 2009 17:12

rodi_ napisał/a:
No wiesz tacy frofesjonalisci tu u nas pracuja, gdyby to byly jakies nowe felgi to za takie cos sam bym zatlukl chyba. Mi tam to zbytnio nie przeszkadza, wazne ze dobrze wywazone.


Ano wiadomo, pytam bo jestem na tym punkcie uczulony, brat ostatnio kupowal felgi do opla irmschera i tam byla choinka wywaznikow kazdy z innej parafi w kazdym miejscu gdzie sie tylko dalo i kazdego rodzaju, w wulkanizacji michelina to sie za głowe chwycili (sprawdzalismy je przed kupnem bo mi od poczatku nie pasowały) :)

Karcios - Wto Sie 18, 2009 15:32

Ja zamontowalem zarowki chromowane do lamp lexus tylnych owiele lepiej wygladaja niz te pomaranczowe nie ma takiego rozblysku w lampie pomaranczowego ;/ Polecam te zarowki nie wiem jak jest u was ale w moim sklepie w Pile koszt zarowek to 20zl.
Krzysi3k - Sro Sie 19, 2009 20:32

Takie żarówki wejdą do bocznych kierunków? Bo nie sprecyzowane nigdzie, że to w5w, a na podobnych aukcjach jest napisane i to te same żarówki.
http://allegro.pl/item706...x_2_expres.html

Karcios - Czw Sie 20, 2009 15:24

Krzysi3k5 napisał/a:
Takie żarówki wejdą do bocznych kierunków? Bo nie sprecyzowane nigdzie, że to w5w, a na podobnych aukcjach jest napisane i to te same żarówki.
http://allegro.pl/item706...x_2_expres.html

Tak to sa wlasnie zarowki do bocznych kierunkowskazow ;)

Krzysi3k - Czw Sie 20, 2009 15:54

No i gitara :D
Podjadę na dniach i kupie je :)