Zobacz temat - Kupiłem sobie nieRoverka... Ale jestem zadowolony...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Kupiłem sobie nieRoverka... Ale jestem zadowolony...

mcteusz - Pon Sie 03, 2009 12:10
Temat postu: Kupiłem sobie nieRoverka... Ale jestem zadowolony...
Jak niektórzy wiedzą, po sprzedaży Roverka 620SDi, turlałem się poletnim VW Passatem, między czasie szukając idealnego egzemplarza Mercedesa klasy E.
Pewno bym się turlał dalej, ale los sprawił, że musiałem sobie bardzo szybko kupić nowe używane auto i nie było czasu na przebieranie. Postawiłem przede wszystkim na stan techniczny, przyzwoitą cenę i walory estetyczne.
Po paru dniach na giełdzie trafiłem autko, które wstępnie spełniało powyższe oczekiwania. Tak w moje ręce trafiło VOLVO S40 1.9TD 90KM 1997r. w pięknym odcieniu zieleni.
Fotki dorzucę jak tylko będę miał możliwości.
Na razie zaprzęgłem jeszcze nie zarejestrowane auto do podróży Wysokie Mazowieckie -> Bydgoszcz i w tym drugim mieście obecnie przebywam. Oby było szczęśliwe zarówno dla autka jak i dla mnie. Może tu wyprostuje swoje sprawy i znajdę w końcu solidną pracę.
Pierwsza naprawa (o ile można tak to nazwać) odbyła się w drodze (na wysokości Warszawy). Była to wymiana klocków hamulcowych osi przedniej w warunkach polowych- udało się w pół godziny....
Mam nadzieję, że VOLVIACZEK będzie mile widziany wśród Roverków.... :)

Viniu - Pon Sie 03, 2009 13:46

Gratulacje :)
mcteusz napisał/a:
Mam nadzieję, że VOLVIACZEK będzie mile widziany wśród Roverków....
O to pewnie nie musisz się bać.. skoro Skodzinkę przygarnęli, to Vołowinkę tym bardziej :D Swoją drogę jeśli na wiosnę nie upoluję r45, to kto w kręgu moich zainteresowań znajdzie się z pewnością V40 (poliftowy)... ale zobaczymy co będzie.. czas pokaże ;)
truten23 - Czw Sie 06, 2009 11:28

Witamy, witamy ;D Wolvo mi się podobają :grin: a te po lifcie... :obłoki:
mazda11 - Pią Sie 07, 2009 21:33

a jakie są wrażenia ogólne wrażenia względem R600 ?? ?? jak oceniasz dynamikę wobec roverkowego klekota???