Zobacz temat - [R streetwise] pomozcie z przetwornicami prosze
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R streetwise] pomozcie z przetwornicami prosze

kamil18101986 - Pon Sie 03, 2009 13:42
Temat postu: [R streetwise] pomozcie z przetwornicami prosze
witam chce kupic zestaw glosnikow na przod do mojego roVerka i potrzebuje jakichs pomyslow na zamontowanie przetwornicy.w zestawie sa 2 glosniki,2 gwizdki i 2 przetwornice. z glosnikami i gwizdkami nie ma problemu bo beda w orginalnych miejscach ale co zrobic z przetwornicami? chce zeby byly na wierzchu i zeby takze ladnie to wygladalo, no i oczywicscie nie chce wycinac zadnych dziór w drzwiach bo szkoda ciąc autko. macie jakies pomysly??? a przy okazji zapytam- czy w drzwiach glosniki maja srednice 16.5cm?
Brt - Pon Sie 03, 2009 20:44

Jeśli na wierzchu i ładnie, to bez dziur sie nie obejdzie ..... ja bym jednak schował .... gdzieś wewnątrz drzwi przyłapać/przykręcić, żeby nie stukało na dziurach i już. Jedyna małoinwazyjna metoda, żeby jednak były na wierzchu, to moze w jakiś sposób wykorzystać półke w drzwiach :roll: tam ewentualne dziury będą mniej widoczne. Na marginesie ... nie przetwornice a zwrotnice ;) Średnica to 16,5cm ;)
kamil18101986 - Pon Sie 03, 2009 22:16

no tak - zwrotnice. a glosniczki juz zamontowane.dzisiaj albo jutro wrzuce fotki. zwrotnice znalazly swoje miejsce w kieszeni drzwi , tak z tylu ze prawie ich nie widac. msza one byc na zewnatrz poniewaz jest tam przelacznik ( 3db+ , 0db , 3db- ). fotka bedzie i wtedy ocenicie. przy okazji okleilem drzwi matami wygluszajacymi. teraz muzyczka ,pierwsza klasa. oklejanie i montaz glosnikow zajal mi 5 godz ale bylo warto.