Zobacz temat - [MG ZR 2.0] Komputer do Roverków i MG
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 2.0] Komputer do Roverków i MG

Szymonek - Czw Sie 06, 2009 09:58
Temat postu: [MG ZR 2.0] Komputer do Roverków i MG
Witam wszystkich,

Mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu specjalistycznego kompa do Roverka i MG. Gdzie mógłbym się udać?? Czy jest ktoś kto posiada tego kompa w małopolsce albo na śląsku?
Z góry dziękuję za pomoc.

Wolek - Nie Sie 09, 2009 12:00

Kolego chodzi CI chyba o test boka t4 .jest taki w Krakowie i w kielcach gdzies na forum sa adresy ja nie moge tego znalezc.Bylem osobiscie w kielcach bo chcialem wlaczyc swiatla dzienne.Jezeli chcesz tylko wykasowac bledy lub zrobic diagnostyke silnika tp zrobisz to w kazdym zakladzie diagnostycznym posiadajacym zwykly komp do diagnostyki Pozdrawiam
SeniorA - Nie Sie 09, 2009 12:11

Cytat:
Kolego chodzi CI chyba o test boka t4 .jest taki w Krakowie
Viamot (Podolscy), Moto Gabra,Land Serwis, tylko mówią , że nie mają programu do Rovera, ale trzeba zadzwonić i zapytać bo nie wiem do czego potrzebujesz T4.
marcinmarcin - Wto Sie 11, 2009 23:01

Najlepiej PH Jowi - kawałek masz (prawie pod Poznaniem), ale dobry fachowiec i na dodatek niedrogo... a tak w ogóle to pozdrawiam :)
Szymonek - Czw Sie 13, 2009 07:45

Witam wszystkich,
dziękuję za odpowiedzi, Niestety błędów zwykły komputer nie wykrył, byłem w Krakowie u pana Midowicza niestety nie potrafił mi pomóc. Problem mam taki ze do 3 tysięcy obrotów ładnie się zbiera a później traci moc. Stwierdzono ze to nie jest przepływomierz więc muszę się podłączyć pod T4 żeby sprawdzić każdą część. Niestety chyba czeka mnie wycieczka pod Poznań.... Jeszcze raz dziękuję i również pozdrawiam marcinmarcin:)

magneto - Czw Sie 13, 2009 08:21

Szymonek napisał/a:
Niestety chyba czeka mnie wycieczka pod Poznań....

w radzionkowie jest byłe ASO rovera tam pewnie mają T4 no i troszke bliżej niż do poznania

Szymonek - Czw Sie 13, 2009 08:54

Jednak chyba najpierw podzwonię po ASO i popytam może gdzieś bliżej mają ten komputer T4 Kiedyś dzwoniłem do ASO w Dąbrowie Górniczej i powiedzieli że mają kompa do R, niestety nie znałem nazwy komputera, jeszcze raz do nich zadzwonię i zapytam czy to jest T4.
dukat11 - Czw Sie 13, 2009 09:05

W Dąbrowie nie mają T4. To jest chyba coś Bosha ale nie fabryczne T4.
Szymonek - Czw Sie 13, 2009 09:22

dukat11 napisał/a:
W Dąbrowie nie mają T4. To jest chyba coś Bosha ale nie fabryczne T4.


Dzięki :)

pajda - Czw Sie 13, 2009 09:24

Ja polecam PHJOWI, wlasnie stoi tam moj MG ;) ! pozdrawiam
Szymonek - Czw Sie 13, 2009 09:26

pajda napisał/a:
Ja polecam PHJOWI, wlasnie stoi tam moj MG ;) ! pozdrawiam


Jeśli mi sie nic innego nie uda znaleźć to pewnie do niego pojadę... ale to jest kawał drogi ode mnie. Z 2 strony chciałbym mieć w końcu sprawny samochód:)

drooid - Czw Sie 13, 2009 09:43

Kopnij się do Łodzi, to nie bliżej niż Poznań?
Test booka mają tutaj - http://www.roverki.pl/gar...omasz_Staniucha

Szymonek - Czw Sie 13, 2009 10:37

drooid napisał/a:
Kopnij się do Łodzi, to nie bliżej niż Poznań?
Test booka mają tutaj - http://www.roverki.pl/gar...omasz_Staniucha


Super, dziękuję:)
Teraz zaczynam urlop, jak tylko przyjadę to zadzwonię tam i się umówię Pewnie ze bliżej mam do Łodzi niż do Poznania:)

dukat11 - Czw Sie 13, 2009 12:34

Zadzwoń jeszcze do częstochowy tam w byłym ASO mają też komputer diagnostyczny ale nie wiem jaki.
rtworek - Czw Sie 13, 2009 13:26

zkontaktój sie z michone jest z Legnicy
marcinmarcin - Czw Sie 13, 2009 20:15

Chciałem się kiedyś umówić w Krakowie u Podolskich - zaśpiewali 250 albo 350 :) na dodatek nikt tam chyba nie wiedział jak T4 włączyć... mnie z kolei denerwowało lekkie szarpanie auta i to że czasem było trochę słabsze - PHJowi nic nie znalazł, a pomogła dopiero zmiana stacji benzynowej
Mayday - Czw Sie 13, 2009 21:25

Mi Ci w Dąbrowie na pytanie w mailu czy mają T4 odpisali, że mają komputer do Rovera i żeby przyjechać...
dukat11 - Czw Sie 13, 2009 21:28

Mayday napisał/a:
Mi Ci w Dąbrowie na pytanie w mailu czy mają T4 odpisali, że mają komputer do Rovera i żeby przyjechać...


Mają komputer który pozwala na diagnostykę ale nie pełną. Przy czym wiedzą co robią bo zajmują się tylko tym.