Zobacz temat - [R200 1,4 99r] Cieknący szyberdach i blacharka dookola niego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1,4 99r] Cieknący szyberdach i blacharka dookola niego

Jabbaros - Pią Sie 14, 2009 19:52
Temat postu: [R200 1,4 99r] Cieknący szyberdach i blacharka dookola niego
Hej,
Problem znany roverkowcom z tego co tu czytalem, czyli przeciek szyberdachu (w tym rogu nad kierowcą).
Bylem dzis na ul. Gersona w Wawie gdzie zajmuja sie praktycznie tylko szyberdachami i tam czlowiek powiedzial mi, ze dookola otworu szyberdachu jest korozja (faktycznie sa jakies odpryski i purchelki i to nie tylko przy otworze na szybke) wiec oni zbyt wiele nie poradzą bo jak rozbiorą, wyczyszczą mechanizm, uszczelki wymienią itp - zlozą, to i tak moze byc przeciek bo krawędzie otworu w dachu sa wypaczone od korozji. Polecil mi wizyte u blacharza zeby z tym najpierw zrobic porzadek.
I tu moje pytanie.
Czy mozecie polecic z wlasnego doswiadczenia jakiegos blacharza w Warszawie?
Wiem, ze sa dziesiatki warsztatow nawet szukając tu http://www.teleadreson.pl/ ale moze juz ktos cos robil i zna gdzie i co.

Zastanawiam sie wogole nad oplacalnoscia takiej blacharskiej naprawy (samochod juz swoje wyciagnal z mojej kieszeni).
Rozwazam tez opcje wyrzucenia calkowicie szyberdachu. I tak z niego nie korzystalem bo kazde otwarcie to ponowne zamykanie na czuja coby sie mniej lało.
Podobno jest opcja obcięcia calego dachu i wspawania nowego (czy z dziura na szyberach czy nie to juz mi obojetne, byle taniej).
Please help :)

Raptile - Pią Sie 14, 2009 21:17

Jak to kiedyś ktoś powiedział ( Pozdrawiam Tomi :) ) "Niema dobrego blacharza.... lecz taki który namniej spie***oli :) "