Zobacz temat - [MG ZR] Nie świeci kontrolka Check Engine..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Nie świeci kontrolka Check Engine..

HuMaX - Wto Sie 18, 2009 13:28
Temat postu: [MG ZR] Nie świeci kontrolka Check Engine..
Witam!
Posiadam MG ZR 2.0 iDT z 2002 roku i zauważyłem dopiero teraz, że od kupna nie świeci mi się kontrolka check engine po przekręceniu zapłonu.. W czym może tkwić problem? To coś poważnego?

azer - Wto Sie 18, 2009 13:30

może po prostu przepaliła się żarówka, a może zostało założone jakieś obejście żeby nie świeciła się cały czas.

Ja bym zaczął od wymiany żarówki. Mam podobny problem z podświetleniem czujnika oleju, ale jeszcze się za to nie zabrałem :oops:

HuMaX - Wto Sie 18, 2009 13:44

Dodam, że wszystkie kontrolki znikają w prawidłowej kolejności, tylko check engine wcale się nie świeci. Jak dostać się do tej żarówki?
Krzysi3k - Wto Sie 18, 2009 14:11

Odkręcasz śruby - 2 na obudowie licznika i dwie, które ukażą się jak opuścisz kierownicę i zdejmiesz gumkę :)
timer - Wto Sie 18, 2009 20:15

a jak bedzie świecił to możesz sobie sprawdzić mi średnio raz na miesiąc się zapala ale to tylko i wyłącznie przez kable wysokiego napięcia taką lipę teraz robią że głowa mała ,jak sobie zamówię porządne w sklepie i jak sie w końcu wybiorę po nie to okazuje sie że sprzedane i oferują mi jakieś paści :(
staf - Wto Sie 18, 2009 20:39

HuMaX, zobacz to.
http://forum.roverki.eu/v...0c7e815d151da1c