Zobacz temat - Wybierasz sms, czy życie ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Wybierasz sms, czy życie ?

Ciufa - Wto Sie 18, 2009 17:12
Temat postu: Wybierasz sms, czy życie ?
http://www.youtube.com/watch?v=MNZJSA7SYdY
pajda - Wto Sie 18, 2009 17:28

jak w jednym z komentarzy poniżej filmiku...powinno się to puszczać w Tv i przed projekcją filmu w kinie...dałoby to ludziom do myślenia
Dydo - Wto Sie 18, 2009 17:34

Filmik moim zdaniem daje jeszcze więcej do myślenia, aniżeli wszystkie inne, które ktoś kiedyś tutaj serwował. Gdzieś wyczytałem, że pisanie sms'a jest gorsze od prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Reakcja zdecydowanie opóźniejsza, aniżeli pod wpływem bodajże 1 promila we krwii... Ale filmik naprawde... :/

A ten moment, w którym dziecko krzyczy, aby tata z mamą się obudzili, lub ten, gdzie temu bobasowi udzielają pomocy to już w ogóle...

Zukowaty - Wto Sie 18, 2009 19:10

Na zachodzie takie filmiki "reklamowe" to norma. To część kampanii ale oczywiście u nas są za drastyczne. Uczucia ludzi by się poczuły obrażone. Lepiej niech świeżak jeden z dugim sam sprawdza jak to jest pojechać 200 tą "nowiutką" BMKą z 85 roku co tatuś kupił. A jak się uda 220 to się zdjęcie zrobi a jeszcze lepiej filmik co by kolegą się pochwalić na youtube. Niech wszyscy widzą jaki kozak. :roll:
sTERYD - Wto Sie 18, 2009 22:38

a ja się pytam "gdzie byli rodzice?" ;)

a czepiając się szczegółów:
- czy ktokolwiek widząc kierowce jadącego z przeciwka wjeżdżajacego na przeciwległy pas nie zjechałby tylko zatrąbił i jechał dalej w twarde jak ten kierowca w reklamie?
- czemu kierowca jadący za "ofiarami sesesmesa" też jechał po prawym pasie?
- czemu ratownicy nie wybili szyb, tylko czekali na wycinanie przez strażaków?
- czy zauważyliście, że wszystkie poszkodowane samochody to fordy?
niby pierdoły i w ogóle propaganda, ale coś się kupy nie trzyma ;)

ale generalnie filmik przemawia do wyobraźni :cool:

Ciufa - Wto Sie 18, 2009 22:41

sTERYD napisał/a:
- czy ktokolwiek widząc kierowce jadącego z przeciwka wjeżdżajacego na przeciwległy pas nie zjechałby tylko zatrąbił i jechał dalej w twarde jak ten kierowca w reklamie?

samochód w który uderzyła ta laska w momencie uderzenia stał ;)
sTERYD napisał/a:
- czemu kierowca jadący za "ofiarami sesesmesa" też jechał po prawym pasie?

z tym troche przesadzili

Zukowaty - Wto Sie 18, 2009 22:47

sTERYD, Ciufcia, czepiacie się. Chodzi o przekaz a jak dla mnie udało im się. Nikt widząc to w TV nie będzie myślał czy auto stało, jechało czy się teleportowało. Daje do myślenia i o to chodzi.
sTERYD - Wto Sie 18, 2009 23:06

no przecież napisałem, że sie czepiam ;)
Zukowaty - Wto Sie 18, 2009 23:07

:wink:
Ciufa - Wto Sie 18, 2009 23:30

Zukowaty napisał/a:
Nikt widząc to w TV nie będzie myślał czy auto stało, jechało czy się teleportowało.
:haha:
sarkunx - Sro Sie 19, 2009 11:59

Cytat:
- czemu kierowca jadący za "ofiarami sesesmesa" też jechał po prawym pasie?


może też pisał smsa?