Zobacz temat - Miejsce na następny Zlot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Miejsce na następny Zlot

Mix - Pią Sie 21, 2009 19:09
Temat postu: Miejsce na następny Zlot
Dostałem dziś ciekawego maila. Dobre miejsce na następny Zlot :rotfl: Oczyma wyobraźni już to widzę - chrom Roverków błyszczy w słońcu, a w tle ten pałac :mrgreen: A jak fajnie by się piło przy takim stole :wink:
Oczywiście to żart, pewnikiem ze względu na ceny w w/w miejscu, bo nie miałbym nic przeciwko odbyciu się tam zlotu...

Zukowaty - Pią Sie 21, 2009 19:13

Mixtated napisał/a:
pewnikiem ze względu na ceny w w/w miejscu

A to na co idą niby nasz składki :P
Z reszta na foto jest "imprezy integracyjne".

emes - Pią Sie 21, 2009 19:24

A na środku tej sali, podczas naszej imprezy integracyjnej, stoi pieczony prosiak ;)
Zukowaty - Pią Sie 21, 2009 19:25

emes, oglądałem wczoraj foty z jakiegoś zlotu gdzie był prosiak :) Już to widzę :mrgreen:
Brt - Pią Sie 21, 2009 19:31

Ja tam na środku widzę stół z pieczonymi przepiórkami :P a dookoła z tyłu przy każdym krześle kelnera ... albo lepiej kelnerkę :mrg:
pajda - Pią Sie 21, 2009 19:35

moze takie kelnerki ? ;> tylko co na to żony ? :bezradny: :lol:

ps. zamalowałem co nie co, żeby dzieci odwiedzające to forum się nie zgorszyły

kasjopea - Pią Sie 21, 2009 19:36

Chyba Wam się w :dupa: chłopcy poprzewracało :razz: :wink:
staf - Pią Sie 21, 2009 19:36

Nie jestem dzieckiem ale widze tylko KUFLE :mrgreen:
A znużonemu....Tu zasnąc :mrgreen:

Joa - Pią Sie 21, 2009 20:17

fanatasci :D
grembi - Pią Sie 21, 2009 20:54

Na tą sale wstęp to pewnie tylko w kapciach jest ^^
emes - Pią Sie 21, 2009 22:19

staf, pusto coś w tym łóżku ;)
PIEKARZ - Pią Sie 21, 2009 22:26

WITAM KIEDY ORGANIZUJECIE KOLEJNY ZLOT???
kasjopea - Pią Sie 21, 2009 22:28

PIEKARZ, po pierwsze nie piszemy wielkimi literami :wink:
Po drugie następny zlot będzie jesienią i informacje o nim pojawią się na forum w stosownym czasie :smile:

Brt - Pią Sie 21, 2009 22:29

będzie niedługo informacja na stronie i forum :ok: :)
PIEKARZ - Pią Sie 21, 2009 22:34

Jestem od kilku dni szczęsliwym posiadaczem ROVERka 75 autko boskie .... mam tylko klopot z klima chyba wentylator.... czytałem porady Mariana K i zastanawiam czy jest jakas inna mozliwośc sprawdzenia przyczyny niedziałajacego wentylatora???? i czy jak juz sie do niego dobiore to czy faktycznie przyczyn abede wytarte szczotki???? prosze o porade. pozdrawiam :smile:

[ Dodano: Pią Sie 21, 2009 22:36 ]
tylko na mnie nie krzyczec ze zadaje taki eglupie pytania :razz:

kasjopea - Pią Sie 21, 2009 22:37

Pytania może nie są głupie, ale zadane w zupełnie nieodpowiednim ku temu miejscu.
Poszukaj trochę na forum, może ktoś też już tak miał. A jak nie, to załóż temat w dziale usterki :smile:

Mix - Pią Sie 21, 2009 22:38

Na zdjęciu specjalnie rozmazałem nazwę i adres pałacyku - nie ma nic za darmo, szczególnie reklamy :wink: Przejrzałem na ich stronie kilkanaście naprawdę profesjonalnych zdjęć. Szkoda, że nie ma cennika...
Zainteresowanych odsyłam TU . Miejsce super, jestem pod wrażeniem :mrgreen:

Brt - Pią Sie 21, 2009 22:39

z tymi pytaniami to lepiej się dopisz, do któregoś z postów dotyczących wentylatora w dziale Usterek, żeby nei robić bur..ałaganu :ok: ;) a zakupu gratullujemy :) :]
Toshiro - Sob Sie 22, 2009 13:15

Mixtated napisał/a:
Zainteresowanych odsyłam TU . Miejsce super, jestem pod wrażeniem :mrgreen:


suuuupcio !! :D :D:D

http://www.nogalin.pl/gal-16.html - zdjęcia z piwnic (te u samego dołu) wcisnąć tam R i trzasnąć zdjęcie :obłoki: :obłoki: :obłoki:

staf - Sob Sie 22, 2009 13:43

Ja też nie dopatrzyłem się cen. Pewnie są kosmiczne :grin:
dd - Nie Sie 23, 2009 18:43

zlitujcie się, miejsce piękne ale nie tak daleko od morza :(
może bardziej w środkowej Polsce planujcie kolejny zlot to może i ja na chwilkę wpadnę

Brt - Nie Sie 23, 2009 20:24

dd napisał/a:
może bardziej w środkowej Polsce planujcie kolejny zlot to może i ja na chwilkę wpadnę

3mam za słowo :twisted: :haha:

dd - Pon Sie 24, 2009 20:30

czemu wątpisz? bardzo lubię jeździć autem, z przyjemnością robię to od wielu lat :) tylko żeby przyjechać na zlot to muszę wstąpić do klubu?
staf - Pon Sie 24, 2009 20:39

dd napisał/a:
czemu wątpisz? bardzo lubię jeździć autem, z przyjemnością robię to od wielu lat :) tylko żeby przyjechać na zlot to muszę wstąpić do klubu?

Nie koniecznie :wink:

dd - Pon Sie 24, 2009 20:48

tylko że ja mam jedynie ostatni weekend września wolny a potem chyba tylko dwa w październiku, ale może uda się wpaść chociaż na 1 dzień
jak nie będzie zbyt daleko :fura:

Brt - Pon Sie 24, 2009 22:00

nie wątpię ale za słowo trzymam ... bo będziesz miała niedaleko ;) :mrg: .... co do Zlotu .... to skorzystanie z imprez organizowanych (zazwyczaj w sobotę w ciagu dnia) wiąże sie z opłaceniem opłaty zlotowej (która jednocześnie staje się opłatą klubową) a jesli ktoś chce się tylko wieczornie zintegrować to opłaty nie są wymagane :)
PopaY - Pon Sie 24, 2009 22:04

Mam nadzieję, że zlot odbędzie się mniej więcej w centralnej Polsce by wszyscy mieli dobry i sprawiedliwy dojazd :>
kasjopea - Pon Sie 24, 2009 22:59

PopaY, gdzie by nie był, zawsze znajdą się tacy, którzy będą narzekać. Jeśli ktoś naprawdę chce przyjechać, to przyjedzie, choćby było i 600 km w jedną stronę do przejechania.
Toshiro - Pon Sie 24, 2009 23:14

kasjopea napisał/a:
Jeśli ktoś naprawdę chce przyjechać, to przyjedzie, choćby było i 600 km w jedną stronę do przejechania.


Dokładnie, nie ważne gdzie, muszę być i koniec :twisted:

Jugol - Sob Sie 29, 2009 00:27

kasjopea napisał/a:
PopaY, gdzie by nie był, zawsze znajdą się tacy, którzy będą narzekać. Jeśli ktoś naprawdę chce przyjechać, to przyjedzie, choćby było i 600 km w jedną stronę do przejechania.

...święta racja Kasjo :ok: Będę łobowiązkowo, choćby rowerem :grin:

Tomaszi - Sob Sie 29, 2009 01:07

kasjopea napisał/a:
600 km w jedną stronę
kasjo 9-tka ci sie obróciła do góry nogami :diabeł: