Zobacz temat - STS
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - STS

funfel - Sro Sie 26, 2009 13:24
Temat postu: STS
Gra ktoś? ja na dzis postawilem pare meczy:

Jastrzebie - Widzew 2
Piast Kobylin - Lubin 2
Stalowa Wola - Plock 2
Arsenal - Celtic (2:0) 1
Olympiakos - Sh.Tiraspol (2:0) 1
Stuttgart - P.Timisoara (2:0) 1
Hetman - Warta P. 2
West Brom. - Rotherham 1

Stawka na zakład : 5 PLN
Kurs akumulowany: 31.04x
Zakładana wygrana: 139.68 PLN

michone - Sro Sie 26, 2009 15:31

zawsze gralem systemem 2z3. Najwieksza wygrana 130zl za postawione 2 zl :) Najwieksza przegrana 30zl :P
mielony22 - Sro Sie 26, 2009 20:27
Temat postu: Re: STS
funfel napisał/a:
Gra ktoś? ja na dzis postawilem pare meczy:

Jastrzebie - Widzew 2
Piast Kobylin - Lubin 2
Stalowa Wola - Plock 2
Arsenal - Celtic (2:0) 1
Olympiakos - Sh.Tiraspol (2:0) 1
Stuttgart - P.Timisoara (2:0) 1
Hetman - Warta P. 2
West Brom. - Rotherham 1

Stawka na zakład : 5 PLN
Kurs akumulowany: 31.04x
Zakładana wygrana: 139.68 PLN


no to piast kobylin cie zaskoczyl.hehhehe.jak wszystkich zresszta.za duzo zdarzen puszczasz.zawsze jakas lipa sie zdarzy.a tak wogole to temacik na temat bukmacherki juz byl na forum.
o tutaj
http://forum.roverki.eu/v...ght=bukmacherka

staf - Sro Sie 26, 2009 20:28
Temat postu: Re: STS
mielony22 napisał/a:
funfel napisał/a:
Gra ktoś? ja na dzis postawilem pare meczy:

Jastrzebie - Widzew 2
Piast Kobylin - Lubin 2
Stalowa Wola - Plock 2
Arsenal - Celtic (2:0) 1
Olympiakos - Sh.Tiraspol (2:0) 1
Stuttgart - P.Timisoara (2:0) 1
Hetman - Warta P. 2
West Brom. - Rotherham 1

Stawka na zakład : 5 PLN
Kurs akumulowany: 31.04x
Zakładana wygrana: 139.68 PLN


no to piast kobylin cie zaskoczyl.hehhehe.jak wszystkich zresszta.za duzo zdarzen puszczasz.zawsze jakas lipa sie zdarzy.a tak wogole to temacik na temat bukmacherki juz byl na forum.
o tutaj
http://forum.roverki.eu/v...ght=bukmacherka


I Płocka Wisełka ...Niestety :beczy:

azer - Sro Sie 26, 2009 20:35

dobrych kilka lat temu grałem, ale miałem stosunek ujemny. A teraz jak są te buki internetowe to mnie cały czas ciągnie. Zwłaszcza po ostatniej kolejce Ligi Europejskiej co prawie wszyscy pewniacy wygrali i jeden kumpel zgarnał 2tyś a drugi 700zł. Ale nauczyłem się wtedy jednego, liga polska jest nieprzewidywalna i do teraz to się nie zmienia. No może poza Wisłą i meczami Lech-Arka Lech-Cracovia zawsze Lech maksymalnie w nich remisuje :)
Może w rundzie grupowej Ligi Europejskiej sobie zagram, bo wiadomo rewanże jutrzejsze to lepiej nie grać.

a co do kuponu to Warta Poznań też nie weszła :|

DJAUGUST - Sro Sie 26, 2009 20:35

witam .ja gram.a puszczasz tradycyjne kupony ,czy przez neta też grasz?
mielony22 - Sro Sie 26, 2009 21:40

co do mnie, to narazie na sucho.bet.pl gram tu sobie na pkt.na kase nie gram od konca poprzedniego sezonu.robie sobie przerwe, jeszcze.hehehe.powoli bede wracal do fachu, nowe sily, nowe taktyki.czas aby buki zbiednialy troszke!!!hihi
funfel - Sro Sie 26, 2009 22:28

dupa dupa dupa ;] heh wtopa jak nic :) a ja sobie tak gram ze puszcze sobie jakis kuponik raz na pol roku.. i jeszcze nic nie wygralem. :cool:
mielony22 - Sro Sie 26, 2009 23:17

funfel napisał/a:
dupa dupa dupa ;] heh wtopa jak nic :) a ja sobie tak gram ze puszcze sobie jakis kuponik raz na pol roku.. i jeszcze nic nie wygralem. :cool:


to jak puszczasz to wyskrob wiecej kaski z kielni i pusc cos pewnego z kursem od 1.50.i singielka ofkors a twoje szanse wzrosna.masz dostep do neta, pelno jest for bukmacherskich gdzie ludzie podaja swoje typy i naprawde maja nosa do tego.wystarczy troche poszperac, a mozna cos znalezc.do tego troche pokory i opanowania i zyski sie pojawia;)
ja zaczynam na nowo dorastac bo przyznam sie ze moczylem wszystko co wplacalem na konta do bukow.nowy sezon czas zaczac.jak to mowia "porazka jest po to, by mozna bylo zaczac jeszcze raz, madrzej" :głupek2:

Ciufa - Sro Sie 26, 2009 23:24

ja gram na bwin.com
mielony22 - Sro Sie 26, 2009 23:37

Ciufcia napisał/a:
ja gram na bwin.com


z jakim efektem???
jesli ktos gra to niech napisze cos o swojej grze (u jakich bukow gra, moze jakies fora, efekty gry).

Ciufa - Sro Sie 26, 2009 23:45

gram tylko dla przyjemności a nie żeby zarabiać ;)
od kilku lat nie wpłaciłem tam ani grosza, aktualny stan konta to 350 zł (ostatnia wpłata 100 zł)
mielony22 napisał/a:
z jakim efektem???

jestem na zero :D czasem wygrywam kilka tygodni pod rząd żeby później przegrać :)
na zakład stawiam zawsze po 10 zł

[ Dodano: Sro Sie 26, 2009 23:47 ]
aha zapomniałem napisać że dużo tam wygrałem na zakładach sportowych ale puźniej przegrywałem tą kasę w pokera i w kasynie na tej stronie ;)

mielony22 - Sro Sie 26, 2009 23:48

no to gratulacje.ja narazie wszedzie na zeeerrrooo niestety.no no ale moze cos za niedlugo sie wymysli i dokona jakiejs wplaty :lol:
Ciufa - Nie Sie 30, 2009 08:16

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa i znowu wtopa :/

[ Dodano: Nie Sie 30, 2009 08:20 ]
a to postawiłem na dziś

Spali75 - Nie Sie 30, 2009 10:32

No niestety :roll: , wygrana kasa wypłacona teraz trochę przerwy.......
mielony22 - Nie Sie 30, 2009 11:34

ciufcia zaloguj sie do b'inside na bwinie.za postawiony kupon dostajesz pkt.mozna wymienic na nagrode badz na kasiorke.
Ciufa - Pon Sie 31, 2009 08:21

zarejestropwałem się tam teraz, ale z tego co pamietam to te punkty sie kasuja po jakims czasie dlatego wczesniej nie bralem w tym udzialu :)
wygrałem 105 zł ;] $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

mielony22 - Pon Sie 31, 2009 09:49

chyba sie nie kasuja.nie gram juz u nich kupe czasu a pkt mam dalej.