Zobacz temat - niesamowity fart
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - niesamowity fart

-IKS- - Pią Sie 28, 2009 13:31
Temat postu: niesamowity fart
po prostu sobie obejrzyjcie...

http://www.youtube.com/wa...feature=related

kzrr - Pią Sie 28, 2009 13:38

Włochy :D ?
zetes - Pią Sie 28, 2009 13:41

niesamowite szczescie w nieszczesciu kierowcy skutera. Chyba jakis kaskader .
maciej - Pią Sie 28, 2009 13:54

Albo pijany. ;)

Rozluźniony i wogóle - kolega potrącił skuterem totalnie nawalonego rowerzystę, tzn. rowerzysta wykonał rajd w poprzek jezdni pod skuter (czetrysetka - taki mały czołg, nie skuter ;) ) - kolega poobijany, skuter zdemolowany, a rowerzysta trzy otarcia.

Okazało się, że gość już ma zabrane prawko, zakaz prowadzenia itp., bo już nie raz jeździł po pijaku i podobno już kiedyś miał podobny wypadek, tylko spotkanie z autem i też nic mu się nie stało.

Sam uczestniczyłem jako pasażer w potrąceniu pijanej kobiety i pani, prócz rozciętego czoła i policzka od szyby nie miała żadnych obrażeń - spieszyła się na tramwaj, na czerwonym i w skos skrzyżowania z 3 pasami w każda stronę.

mielony22 - Pią Sie 28, 2009 20:02

ostro!!!
może i pijany :razz:
nie wiem czy to prawda, ale slyszałem że jak człowiek pijany to przy wypadku jego ruchy są "wolne", to znaczy sam nie ingieruje w nie i dlatego wychodzi z opresji cało.a jak jesteś trzeźwy to napinasz się i takie tam, większe siły działają i obrażenia są większe.i chyba to się potwierdza.nawet szwagier jak wbił się audico w słup to tylko troche poobijany a nawalony jak bela.hehehe.auto do kasacji bo to 80 z 85 roku.cacuszko autko było.ehh.ludzie którzy widzieli autko myśleli że kierowca nie wyszedł z tego. a on chciał jeszcze wiać z miejsca wypadku tylko noga mu się zaklinowała w pedałach :grin:

Pływak - Pią Sie 28, 2009 20:11

Z komentarzy wyczytałem, ze to podobno Grecja i koleś gada, ze miała czerwone. Jeśli to prawda to gratulacje dla tej pani powinni jej czym prędzej prawko zabrać :evil:
Dam-Kam - Sob Sie 29, 2009 18:42

ten chyba był trzeźwy http://www.youtube.com/wa...player_embedded ;)