Zobacz temat - [R416]Mega PROBLEM !!(Żarówka)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416]Mega PROBLEM !!(Żarówka)

seba323 - Wto Wrz 08, 2009 19:04
Temat postu: [R416]Mega PROBLEM !!(Żarówka)
mój problem związany jest z przednią żarówką mijania. A mianowicie druciki które trzymają żarówkę URWAŁY SIĘ:( męcze sie już 3 miesiące z tym probuje żarówke przykleic na ... kropelkę, silikon , super inne kleje ale wszystko sie topi jestem bezraddny czy jest ktoś w stanie mi doradzić co działać?? oddać gdzieś do servisu samochód nie mma pojecia ?? ???
SeevS - Wto Wrz 08, 2009 19:43

Chodzi o te motylki metalowe tak ? na allegro nie ma czegoś takiego?

może poszukać na jakimś szrocie, tylko nie wiem czy to jest część wymienna tam

seba323 - Wto Wrz 08, 2009 19:51

dokladnie tak o te motylko tylko oprucz tych motylkow nie ma też zaczepów

[ Dodano: Wto Wrz 08, 2009 19:51 ]
dokladnie tak o te motylko tylko oprucz tych motylkow nie ma też o co ich zaczepić urwało sie to aluminium

Brt - Wto Wrz 08, 2009 20:50

musisz albo poszukać całe mocowanie żarówki nowe (jeśli jest przykręcane), albo dorobić jakiś zaczep na takie druciki ... żadne klejenie nie pomoże .... żarówka musi sztywno się trzymać, bo jej drgania powodują szybsze zużycie.
szoso - Wto Wrz 08, 2009 20:57

Brt napisał/a:
musisz albo poszukać całe mocowanie żarówki nowe (jeśli jest przykręcane)

nie występuje to jako nowe i nigdzie tego nie kupi
szukać anglika i przełożyć drucik tylko druga lampa może pomóc a ja właśnie mam dwie lampy zbyteczne ale sprawdzę to nie wcześniej jak jutro po 16 i zobaczę czy da radę wyrabować ten drucik i ci najwyżej wyślę w kopercie

Brt - Wto Wrz 08, 2009 20:58

nowe w sensie używane ;) źle się wyraziłem ... nową to tylko całą lampę można kupić ;)
seba323 - Sro Wrz 09, 2009 10:50

szosownik, z tego co wiem to jest jeszcze taki zaczep aluminiowy on wpadł do lampy u mnie ale jak wyjmę lampe to go wyjmę ale jeśli naprawde możesz to sprawdzić to bym był mega wdzięczny
szoso - Sro Wrz 09, 2009 10:55

seba323 napisał/a:
jeśli naprawde możesz to sprawdzić to bym był mega wdzięczny

sprawdzę tylko ustawię sobie przypomnienie w telefonie :razz:

seba323 - Sro Wrz 09, 2009 10:58

glupi problem ;/ szkoda całej lampy wymieniać , niedlogo wartość pieniędzy wydanych na żarówki przekroczy wartość nowej lampy :/
szoso - Sro Wrz 09, 2009 18:38

więc tak to wygląda
drucik jest przykręcony tak samo jak i zamek drucika czy jak to się tam nazywa :wink:
patrz fotka

faecd - Sro Wrz 09, 2009 20:42

seba323, odstapie Ci ten drucik za dwa browarki z mojego reflektora, ktory ucierpial w stluczce i sie klosz zbil;) W razie w prosze info na pw:)
seba323 - Czw Wrz 10, 2009 22:29

szosownik, zgadza sie ja zarkne czy u mnie też jest przykręcany ale to jutro zobacze jutro .

Koledzy ja zadarmo nic neichce oczywiście;d browarki jak najbardziej tylko proszę o pomoc bo naprawde rece rozkładam właśnie dziś silikon sie stopił i śmierdzi jak jade ;/
Jakoś sie dogadamy :D :D


no niestety na to wygląda ze u mnie jest troszeczke inaczej niewidze żadnej śrobki tam :( tak czy siak jak wyjme lampe dopiero bede pewien na 100%