Zobacz temat - [R 200, 1999] woda na podłodze za fotelem kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200, 1999] woda na podłodze za fotelem kierowcy

Szymonek - Pon Wrz 14, 2009 12:52
Temat postu: [R 200, 1999] woda na podłodze za fotelem kierowcy
Witam wszystkich,
Piszę w imieniu mojego kolegi, który ma małą usterkę w swoim Roverku.

Problem jest następujący: po każdym deszczu znajduje sporo wody na podłodze za fotelem kierowcy. Raczej nie jest to woda z miejsca na koło zapasowe bo tam jest sucho. Mój mechanik po polewaniu wężem auta nie znalazł miejsca przecieku. Może ktoś z Was miał podobny problem w Rover 200 i może doradzić. Albo może ktoś ma kontakt do osoby w Krakowie, która podjęła by się "śledztwa" i naprawienia usterki. Chyba trzeba szukać blacharza...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Raptile - Pon Wrz 14, 2009 13:50

Szymonek, sprawa prosta ściągasz podłoge pod kierowcą włazisz ze "szlałfem" pod auto i dajesz czadu :) a jedna osoba patrzy gdzie sie robi mokro
range69 - Pon Wrz 14, 2009 14:01

możliwe, a raczej bardziej prawdopodobne jest ze woda nie dostaje się od podłogi
rbl - Pon Wrz 14, 2009 14:23

Szymonek, miałem podobny problem po deszczu. U mnie pomogło poprawienie uszczelki przy tylnich drzwiach. W czasie mocnego deszczu uszczelka przepuszczała wodę.
michael511 - Pon Wrz 14, 2009 14:29

Ja miałem podobny problem w moim starym samochodzie, w Suzuki Swifcie. Okazało się, że w podłodze jest dziura na 20 cm :grin:
A tak na poważnie to sprawdź uszczelki w drzwiach jak już napisał rbl

Szymonek - Pon Wrz 14, 2009 17:14

Dzięki,

Powiem kumplowi żeby posprawdzał uszczelki, podłogi to raczej nie bedzie mu się chciało ściągać:P
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam:)

bora - Pon Wrz 14, 2009 17:52

Przeczytaj to http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#199992
U mnie ciekło przez spękanie pod relingiem.

Szymonek - Wto Wrz 15, 2009 16:43

Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za pomoc :)
pozdrawiam

Matius - Wto Wrz 15, 2009 19:14

jeśli ma szyberdach to może tędy? ale skoro wężem nic nie kapało to nie wiem...

może ma uszczelkę w tylnej lampie gdzieś naderwaną? też jest możliwość dostania się wody tędy...

IROLA - Sro Wrz 16, 2009 09:25

U mnie nadal (dużo mniej niż na początku) ale pojawia się woda z lewej strony w bagażniku. Jest to miejsce pomiędzy obiciem a karoserią tu zdjęcie . Piszę o tym bo być może tamtędy woda ścieka pod fotel pomiędzy pasażerem a kierowcą ? Niech kolega zdejmie (odchyli) obicie i zaglądnie czy tam nie ma mokro. Woda może nie ściekać do koła zapasowego lecz właśnie tamtędy do kabiny