Zobacz temat - [R620] Czyżby kąt wtrysku ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Czyżby kąt wtrysku ?

Tomasz620 - Nie Wrz 20, 2009 01:39
Temat postu: [R620] Czyżby kąt wtrysku ?
Witam ! Problem jest taki ze ostatnio auto pojechało do mechanika "magika" ktory wymieniał świece.. tą czwartą swiece trudno wykrecic wiec trzeba wyciagnac/rozberac pompe paliwa aby dostac sie do świec !
Problem jest taki -> wg.mnie to jest przestawiony kąt wtrysku,spadek mocy (czyt.muł)
widac było że koleś odkrecał pokrywe od paska (niewiem dlaczego i w jakim celu :shock: )

Pytanie jest następujące -> co mu dolega?? gdzie szukac winowajcy ?? czyzby przestawiony kąt wtrysku ? czytałem na forum co nieco na ten temat,ale nic niewywnioskowałem :???:
pozdrawiam.Tomasz ;]

mcjg - Nie Wrz 20, 2009 07:16

Tomek620 napisał/a:
czyzby przestawiony kąt wtrysku ?
bardzo możliwe. Skoro wymienił świecę za pompą to musiał tę pompę wyjąć i coś się mu przestawiło. Jedź do kogos z komputerem i sparawdź kąt.
Tomasz620 - Nie Wrz 20, 2009 14:40

mcjg dzieki za inf w tej sprawie.. ale widze ze temat niema zainteresowania :)
szoso - Nie Wrz 20, 2009 17:19

Tomek620 napisał/a:
widac było że koleś odkrecał pokrywe od paska (niewiem dlaczego i w jakim celu :shock: )

a jak sobie wyobrażasz wyjęcie pompy bez zdjęcia paska pompy wtryskowej który jest właśnie pod tą osłoną no pomyśl trochę :wink:
jak nie zablokował koła od pompy to na bank przestawił kąt wtrysku

Brt - Nie Wrz 20, 2009 22:22

Na bank zdejmował pompę i pewnie przestawił kąt wtrysku .... przynajmniej od tego trzeba zacząć szukanie przyczyny ... i musiał też ruuszyć wiazkę do pomy co również moze być przyczyną mułowatości (jeśli coś nei styka) ... a pozatym tej świecy za pompą sie nie rusza jak jest spalona, tylko odpina kabelek do niej :ok:
Tomasz620 - Sro Paź 21, 2009 23:59

Brt napisał/a:
a pozatym tej świecy za pompą sie nie rusza jak jest spalona, tylko odpina kabelek do niej


Brt mówisz serio ? :roll:

lol.. jak było kupowane auto to własnie ostatnia swieca była odpieta.. tzn ułamana jakas.. bo wyszła palcem.. ;) ktoś nad tym medytował..wcześniej.. :>

a w Lublinie moge gdzieś to auto sprawdzic na komputerze ?
w moim miescie jest stacja Boscha nawet są 2 takie stacje ale w żadnej niemają wejscia jak idzie do RoWera :neutral:

Brt - Czw Paź 22, 2009 00:18

serio serio ;) A co do wejścia pod komp, to ... moze mają do hondy accord ;)
Jugol - Czw Paź 22, 2009 07:05

Brt napisał/a:
a pozatym tej świecy za pompą sie nie rusza jak jest spalona, tylko odpina kabelek do niej

..kruca, a tego to nie wiedziałem, a właśnie tą 4-tą mam walniętą :hm:

Tomasz620 - Czw Paź 22, 2009 16:25

Jugol napisał/a:
.kruca, a tego to nie wiedziałem, a właśnie tą 4-tą mam walniętą


Jugol to chyba w każdym klekocie tak jest.. skoro 4ta świczka jest urąbana :smile:

dziekówka Brt za wskazówki etc.. śliczne dzięki.

Jugol - Czw Paź 22, 2009 16:32

Tomek chodziło mi o wypinanie kabla od tej świecy- tego nie wiedziałem :niee:
Tomasz620 - Czw Paź 22, 2009 16:48

Jugol napisał/a:
Tomek chodziło mi o wypinanie kabla od tej świecy

aaaaaaa juz rozumiem ;)