Zobacz temat - [r400]Zwarcie w lampce pod sufitem.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400]Zwarcie w lampce pod sufitem.

50Juro - Czw Wrz 24, 2009 12:27
Temat postu: [r400]Zwarcie w lampce pod sufitem.
Witam od niedawna bawie się w przerabianie swojego roverka 400. Ostatnio wpadlem na pomysl zmiany zaroweczki pod sufitem jest tam taka plytka metalowa. Stwierdzilem ze fajny bedzie efekt jak kupie ledowa zaroweczke a ta metalowa plytke oblorze sreberkiem alumiowym tak zeby odbijalo swiatlo. W momecie gdy wsadzalem plytke z powrotem przez przypadek dotknalem nia wejscia na zaroweczke i poszla iskra. Teraz żaróweczka wogóle nie działa. Sądze ze doszło do zwarcia ale nie wiem czy to bezpiecznik czy raczej coś w instalacji lampy. Co o tym myślicie.

Prosze pomóżcie bo nie mam zamiaru grzebać niepotrzebnie w bezpiecznikach bądz też rozkręcać całej lampki. :/

szoso - Czw Wrz 24, 2009 12:30

50Juro napisał/a:
Teraz żaróweczka wogóle nie działa. Sądze ze doszło do zwarcia ale nie wiem czy to bezpiecznik czy raczej coś w instalacji lampy. Co o tym myślicie

to bezpiecznik,wiem bo sam zrobiłem zwarcie :wink:

50Juro - Czw Wrz 24, 2009 12:35

Dzieki. Teraz pozostaje znaleźć w instrukcji jaki to bezpiecznik i gdzie dokladnie jest;)
szoso - Czw Wrz 24, 2009 12:44

50Juro napisał/a:
Dzieki. Teraz pozostaje znaleźć w instrukcji jaki to bezpiecznik i gdzie dokladnie jest;)

nr 3 7,5A
też u siebie zmieniłem na diodową ale musiałem ją wyjąć bo po zamknięciu drzwi nie gasła tylko przygasała i świeciła się cały czas, nie wiem o co chodziło :???: