Zobacz temat - [R75] Licznik kilometrów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Licznik kilometrów

kristohuliciu - Wto Paź 06, 2009 13:56
Temat postu: [R75] Licznik kilometrów
Chciałem zapytać bo licznik od kilometrów które sie kasuje wyświetla err natomiast ten drugi jest w pożadku. Co może być przyczyna.
PHJOWI - Wto Paź 06, 2009 14:22

nie dopasowany moduł świateł.
kristohuliciu - Wto Paź 06, 2009 14:35

Czy może powodować inne problemy.
PHJOWI - Wto Paź 06, 2009 14:40

nie tylko err . żeby to znikło trzeba to przeprogramować , używany moduł nie da się dopisać t4, ale ja wykonuje takie usługi specjalnym urządzeniem i używane moduły wtedy daje się dopisać.
kristohuliciu - Wto Paź 06, 2009 14:49

Czyli chodzi o to że jak wymieniam na używke to zawsze tak bedzie świeciło.
PHJOWI - Wto Paź 06, 2009 14:50

jeśli się nie obrobi go odpowiednim sprzętem to zawsze.
kristohuliciu - Wto Paź 06, 2009 14:52

Ile bierzesz za przeprogramowanie.
PHJOWI - Wto Paź 06, 2009 22:06

150ZŁ z pelna diagnostyka
MiReK - Sro Paź 07, 2009 00:25

kristohuliciu napisał/a:
Czyli chodzi o to że jak wymieniam na używke to zawsze tak bedzie świeciło.

Cytat:
jeśli się nie obrobi go odpowiednim sprzętem to zawsze.

Nie zawsze.Przy wymianie na zegary z komputerem trzeba zwrócić uwagę na numer seryjny zegarów (zaczyna się od YAK...-naklejka na obudowie) czy dane zegary mogą być montowane w twoim aucie (chodzi o rocznik i numer VIN - można to sprawdzić w elektronicznym katalogu do którego link można znależć na stronie klubowej.Jeśli źle dobierzesz zegary do samochodu,to będzie właśnie wyświetlał się napis "Err" jak w polu gdzie znajduje się dzienny przebieg.
Polecam lekturę:
http://www.roverki.pl/ind...pokladowy-w-r75

kristohuliciu napisał/a:
licznik od kilometrów które sie kasuje wyświetla err natomiast ten drugi jest w pożadku


Ten drugi też się kasuje,trzeba przytrzymać przycisk na manetce.

[ Dodano: Sro Paź 07, 2009 00:25 ]
PHJOWI napisał/a:
ale ja wykonuje takie usługi specjalnym urządzeniem i używane moduły wtedy daje się dopisać.

PHJOWI znalazłeś na to już sposób? :shock: Wcześniej,jak ja wymieniałem zegary,nie było takiej możliwości jeśli wyświetlał się ERR

PHJOWI - Sro Paź 07, 2009 00:38

jest sposób tylko na moduł , tutaj koledze pokazuje tak ponieważ zamontował używany moduł świateł , jeszcze nie pracowałem nad licznikiem ale myśle że może by dało radę .