Zobacz temat - [214Si 97r.] Diagnostyka OBD i gdzie kupić lakier
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214Si 97r.] Diagnostyka OBD i gdzie kupić lakier

ADI-mistrzu - Sob Paź 10, 2009 08:32
Temat postu: [214Si 97r.] Diagnostyka OBD i gdzie kupić lakier
Witam!
Wiecie gdzie w okolicy warszawy można przeprowadzić diagnostyką OBD mojego Roverka ?
I ile to mniej więcej kosztuje ? Bo coś pali mi 11l i chciał bym sprawdzić bo przypuszczam że to któryś z czujników szwankuje np. od temp. czy lambda.

Druga sprawa to lakier, wiecie gdzie można kupić oryginalny ? Bo te robione raczej zawsze będą trochę się różnić a muszę przód paski załatać.
Ptak mi narobił centralnie na przednią część maski, że jak to zauważyłem było już ciemno to postanowiłem rano to sprzątnąć.
Rano zapomniałem, potem tak parę dni pod żad, aż dziś zmyłem.... zeżarło mi lakier.
Nawet nie wiedziałem że to takie toksyczne, zrobiło mi dziurki do samego podkładu :sad:

Więc jak widzicie kupę na masce to co prędzej wycierać...

Pozdrawiam

lukasz2911 - Sob Paź 10, 2009 15:27

bardzo ładnie odpytuje go reflex wiec musisz sie dowiedziec kto w twojej okolicy ma taki sprzecik
azer - Sob Paź 10, 2009 15:30

a co do lakieru to już lepiej dobrać u dobrego lakiernika, bo oryginalny jaki masz wbity w tabliczkę będzie się różnił od tego co masz na karoserii. Czas robi swoje