Zobacz temat - [200 sdi] blacha porada
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [200 sdi] blacha porada

dragon - Wto Paź 13, 2009 00:53
Temat postu: [200 sdi] blacha porada
mysle ze to mala duperelka ale potrzebna a mianowiscie dolalem plynu do spryskiwaczy a nawet nic nie pryska, takze, potrzebuje zeby mi ktos tak na chlopski rozum pokazal i poprowadzil jak to zrobic. Slychac ten charakterystyczny dzwiek kiedy probuje je wlaczyc niestety nie dzialaja.

[ Dodano: Wto Paź 13, 2009 00:53 ]
widze temat juz byl ale powiedzcie gdzie mniej wiecej szukac tego wezyka?

seyfer - Wto Paź 13, 2009 08:37

nie wiem jak w 200-tce ale u mnie to jak podnoszę maskę to w prawym rogu jest wężyk. Najlepiej sam sprawdź jak i którędy idą wężyki do spryskiwaczy, czy nie sa popękane- wtedy będziesz miał plamę pod autem. A nie polerowałeś ostatnio auta ? Bo mi kiedyś tempo w sam spryskiwacz się dostało i musiałem igłą dłubać :wink:
darek_wp - Wto Paź 13, 2009 09:49

dragon w wolnej chwili :smile: popraw dane auta w nawiasie zgodnie z zasadami

podstawa to sprawdzić drożność wężyków i dysz

PTE - Wto Paź 13, 2009 10:19

Co prawda nie wiem co ma do tematu owa "blacha" z tytułu, ale odnośnie meritum, to myślę że jeśli słychać że pompka pracuje, to trzeba po prostu sprawdzić drożność oraz integralność całego wężyka - od pompki (masz do niej dostęp po zdjęciu prawego koła i częściowym odkręceniu plastikowego nadkola) po dysze spryskiwaczy. Sprawdź czy po dłuższej próbie "psikania" pod autem nie tworzy się kałuża płynu.
Paul - Wto Paź 13, 2009 10:33

PTE napisał/a:
owa "blacha" z tytułu
JZŻ, to miało być "błacha" ;p
PTE - Wto Paź 13, 2009 11:42

Paul napisał/a:
PTE napisał/a:
owa "blacha" z tytułu
JZŻ, to miało być "błacha" ;p


Chyba raczej "błaha" :wink: Pewnie tak, zważywszy na fakt, że dragon nie użył polskich znaków.

Paul - Wto Paź 13, 2009 13:47

PTE napisał/a:
Chyba raczej "błaha"
Ja to wiem ;p :hahaha: