Zobacz temat - [R75] Dziwna sprawa przy włączaniu reflektorów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Dziwna sprawa przy włączaniu reflektorów

gagadrago - Sob Paź 17, 2009 18:38
Temat postu: [R75] Dziwna sprawa przy włączaniu reflektorów
Witam mam bardzo dziwna sprawe jak uruchomie silnik (ciepły czy zimny nie ma znaczenia) i wlaczam światła (a mam ksenony z przetwornicami) to gaśnie auto i zapala sie kontrolka silnika. Czy akumulator jest słaby czy jakies zwarcie idzie???? pozdro
Rowan - Sob Paź 17, 2009 20:21

gagadrago, a jak wkręcisz go na obroty, też zgaśnie?
gagadrago - Sob Paź 17, 2009 20:24

na gazie nie gasnie, ale w trakcie jazdy jak lampy odpalisz to zgasnac potrafi tak po 2 minutach po odpaleniu auta.
Rowan - Sob Paź 17, 2009 21:01

O kurcze. Dziwna sprawa. Trzeba sprawdzić alternator, przetwornice i sam nie wiem co jeszcze. :/
Niestety wiele nie pomogę. Ale w czasie jazdy zgaśnie, czy na jałowym? bo może to nie problem z lampami tylko z silnikiem, z tego co widzę masz CDT, a on lubi jak każdy CR mieć kaprysy i se zgasnąc z jakiegoś powodu. :wink:

gagadrago - Sob Paź 17, 2009 21:45

mam cdt, tak przy 30 km/h mi dzis tak szaprnal dziwnie przy spokojnej jezdzie i zapalila sie kontrolka od silnika i na chwile moc starcil
Rowan - Nie Paź 18, 2009 11:21

Obserwuj dalej i pisz na bieżąco co się dzieje. Ja zaczną występować inne objawy, wtedy coś więcej będzie wiadomo. Narazie obstawiam, że któryś wtryskiwacz puszcza przelewem co jakiś czas za dużo.
gagadrago - Nie Paź 18, 2009 12:44

Dzis rano na zimnym silniku ruszylem kawalek przejechalem odpalilem swiatla i nie zgasl. Dzieki bede obserwowal.