Zobacz temat - [R25 2.0iDT] Pompa wspomagania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0iDT] Pompa wspomagania

marek78 - Wto Paź 20, 2009 14:28
Temat postu: [R25 2.0iDT] Pompa wspomagania
Witam,mam problem gdyż pompa można powiedzieć leje,nie można nigdzie dostać tego oringa który jest potrzebny jest bardzo nietypowy i w kilku hurtowniach powiedzieli,że nie osiągalny,nowa pompa strasznie droga,regeneracji też nie chce się podjąć narazie żadna z firm które znalazłem tłumacząc się tym że nie mają części,może ktoś miał podobny problem i może coś poradzić,nie wiem pozostaje zakup używki które nie są pewne bo nie wiadomo ile na niej pojeżdze. :bezradny:

[ Dodano: Wto Paź 20, 2009 14:28 ]
http://moto.allegro.pl/it...spomagania.html
Znalazłem taką czy ktoś się orientuje jakie były w 200 i jakie są w 25 po liftingu czy są takie same jak w moim dieselku z 2002.

Remigiusz - Wto Paź 20, 2009 16:09

O jaki Oring chodzi?

Co do pompy to będą takie same.

marek78 - Pon Paź 26, 2009 12:22

Pociągne temat dalej,gdyż uważam że jest ciekawy i może się to komuś w przyszłości przydać(czego nie życze).
Kupiłem pompe używaną od pewnego sprzedawcy ale po zamontowaniu okazało się że pompa pracowała w przeciwnym kierunku tzn że pompowała odwrotnie,była dobrze zamontowana gdyż dwa razy ją zakładaliśmy i ściagalismy żeby być pewnym w 100%,i tu mam pytanie czy jest możliwe bo spotkałem się z takimi opiniami aby silnik Rovera mógł się trafić taki(czyli ten od którego ja kupiłem używkę)który by pracował w przeciwnym kierunku bo to by wyjaśniało sprawe.Nowej pompy nigdzie nie można dostać,więc pozostaje jeszcze regeneracja,dzisiaj wysłałem do firmy która się tym zajmuje koszt 610zł,mam nadzieje że ta firma zrobi dobrze robote,ale podobno nie każdą pompe da się zregenerować i co wtedy jak nie można kupić nowej. :?: