Zobacz temat - [MG ZR 2002] Panel regulacji temperatury
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 2002] Panel regulacji temperatury

wielkiyo - Czw Lis 05, 2009 10:27
Temat postu: [MG ZR 2002] Panel regulacji temperatury
Witam

Orientuje się ktoś, gdzie można nabyć regulator temperatury? Potrzebna mi tylko ta mała, plastikowa gałka z konsoli regulacji nawiewu. Na allegro sprzedają tylko całe konsole. Może ktoś przypadkiem posiada i chciałby odsprzedać?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie

NEOSSS - Czw Lis 05, 2009 22:43

wielkiyo, chodzi o sama galeczke? Polamaly sie scianki plastiku zakladane na bolec? Galke zakupisz u mnie, a wiec prosze o kontakt
mentos - Pią Lis 06, 2009 14:13

Można sobie poradzić bez wydatków.

Do regulacji temp wstawiasz tą od prędkości, a tą od regulacji temp do prędkości. Wcześniej sklejasz uszkodzoną. Ja oblałem kropelką (klejem) tą część i zawinąłem drutem na noc. Rano zdjąłem drut i owinąłem delikatnie taśmą.. Trzyma jak nowa :)

Nie ma co klejonej wstawiać do regulacji temperatury bo nie wytrzyma. Ta klejona w regulacji prędkości trzyma u mnie już pół roku. Mam gdzieś zdjęcia.. jak odnajdę to wrzucę :)

Pozdrawiam
Artur

wielkiyo - Sob Lis 07, 2009 13:54

Dzięki za dobry pomysł. Skleiłem tak jak napisałeś i włożyłem gałkę na swoje miejsce ale i tak muszę kupić nową bo ta była już wcześniej przeze mnie naprawiana i obawiam się, że nie wytrzymałaby długo. Kolega Neosss dysponuje taką gałką i zamierza mi ją sprzedać po dogodnej cenie :wink:
Tak czy inaczej, dzięki.

Pozdrawiam
Rafał