Zobacz temat - [216SI 96r]SZYBERDACH - PĘKŁA SZYBA - WYMIANA SZYBERDACHU
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [216SI 96r]SZYBERDACH - PĘKŁA SZYBA - WYMIANA SZYBERDACHU

MOski - Pią Lis 06, 2009 14:56
Temat postu: [216SI 96r]SZYBERDACH - PĘKŁA SZYBA - WYMIANA SZYBERDACHU
WITAM. PARE DNI TEMU PEKLA MI SZYBA SZYBERDACHU, CZYLI COS WALNELO CZY NIE WIEM I ROZPRYSKALA SIE. NARAZIE WSZYSTKO WISI ALE BOJE SIE ZE BEDZIE CIEKLO I CZY NIE WALNIE CALKIEM :(

PYTANKO, CZY KTOS JUZ MIAL TAKI PRZYPADEK ?? ? I CZY MOZNA WYMIENIC SAMA SZYBE, CZY MUSZE ROZBIERAC WSZYSTKO I WYMIENIAC CALY SZYBERDACH.
NA AUKCJACH SA DO 200zl CALE SZYBERDACHY, ALE JEST PEWNIE KUPE ROBOTY PRZY WYMIANIE. NIE WIEM CZY DOTRWA DO WIOSNY W TAKIM STANIE ;]

POMOCY

ROVER 216SI 1996r. SZYBERDACH FABRYCZNY ELEKTRYCZNY.

kzrr - Pią Lis 06, 2009 15:15

MOski, nie pisz pogrubionym tekstem bo to się kiepsko czyta :) radze zmienić bo zaraz bedą upomnienia. Co do samego szyber - mysle ze najprościej bedzie kupić używke i wmontować w miejsce staregom poszukaj czegoś w dobry stanie i bedzie git :)
Skiba - Pią Lis 06, 2009 16:01

Popraw swojego posta usuwając pogrubienie ! Po co piszesz dużymi literami ?
Vesper416 - Pią Lis 06, 2009 19:30

Genialny pomysł zostawić to do wiosny!!!
Już widze jak zamarza woda wewnątrz szyby i rozsadza szyberdach w drobne kawałki!! :mrgreen:

MOski - Pią Lis 06, 2009 22:12

Juz mam rozsadzony w drobne kawalki, ale trzyma sie na folii ;]
kur.. troche zimno na robote

Zukowaty - Sob Lis 07, 2009 00:47

Coś mi się zdaję że jak odstawisz do speców od szyb to coś zdziałają w tym temacie. Zadzwoń albo najlepiej podjedź i zapytaj.