Zobacz temat - [R200 1.4 99r] nakładka na śrubę felga rover
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4 99r] nakładka na śrubę felga rover

funkrus - Sob Lis 07, 2009 08:58
Temat postu: [R200 1.4 99r] nakładka na śrubę felga rover
Witam wszystkich.
Właśnie natrafiłem na pewien problem aczkolwiek może niedługo stać się dla mnie bardzo poważny co gorsza niebezpieczny. Teraz pytanie czy miał ktoś problem z nakładką na śrubę "zabezpieczającą" która jest w oryginalnych felgach rovera? Chciałem zmienić oponki ale okazało się że nakrętka się "przekręciła". W każdym razie jak go rozwiązaliście bo w grę teraz wchodzą dwie opcje spawacz albo salon rovera. Macie jakieś inne pomysły?
Z góry dziękuje za pomoc.

darek_wp - Sob Lis 07, 2009 09:27

problemem jest nakrętka czy kluczyk do niej - jeśli nakrętka to problem jeśli kluczyk to mozna jeszcze poszukac w okolicy (np jakiś spot) kolegów z takową i pożyczyć do odkręcenia śrub
szkatula77 - Sob Lis 07, 2009 09:34
Temat postu: [R214,99]
Hmm, ja to przezyłem w zeszłym roku, wulkanizator tak mi zfajfczył wszystkie nakretki, nie mówiąc o tym że musiałem z nasadka od klucza ( nie chciała zejść ze śruby) jechać 2 km do mechanika zeby ją wybił - takie fachmany.
Niestety wywaliłem wszystkie i kupiłem piekne i lśniące nowe śruby, fakt bez zabezpieczenia ale cos za coś

funkrus - Sob Lis 07, 2009 10:48

chodzi o nasadkę ja nie miałem całego klucza tylko powiedzmy przejściówkę. Lubin jest niestety mały tym bardziej że nie znam nikogo z "reverków" bo mam go od niedawna. Na mechanice się nie znam więc jasnym jest że owych kolegów nie poznałem. Na letnich oponach mi się nie widzi jeździć w nabliższej przyszłości.
darek_wp - Sob Lis 07, 2009 13:15

samą oryginalną nasadkę-klucz zdobyć jest trudno ale to nie znaczy że się nie da, poszukaj na allego albo zapytaj np Tutaj