Zobacz temat - [R 416Si 00r] Rozrząd, wachacze, wymiana oleju - cena
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 416Si 00r] Rozrząd, wachacze, wymiana oleju - cena

elrafal - Czw Lis 12, 2009 20:09
Temat postu: [R 416Si 00r] Rozrząd, wachacze, wymiana oleju - cena
Witam wstawiłem dziś auto do mechanika który od początku zajmuję się moim Roverkiem niby z drobnymi usterkami na które miałem przeznaczone 500zl mianowicie wymiana oleju, płynu do chłodnicy, podświetlenie tablicy rej i postojówki bo nagle zauważyłem ze nie mam i żarówka świateł długich do tego śmierdział spalinami na zewnątrz i wewnątrz, czasem szarpało auto na 2 biegu i coś mi pykało z tyłu wchodząc szybciej w zakręt lub przejeżdżając po leżących policjantach. Teraz pytanie o cenę bo co się okazało tył wali bo wahacze i jakieś tam bębny do wymiany, kapie olej między skrzynią a silnikiem trzeba ściągnąć skrzynie, do tego smród spalin powoduje przepalony tłumik + miałem się zgłosić od ostatniej wizyty w lipcu po jakiś 3 miesiącach na wymianę rozrządu wiec doszedł jeszcze teraz rozrząd. Cena za wymianę tego wszystkiego czyli oświetlenie rozrząd tłumik te wahacze olej płyny, szarpanie itd to 1500zl jest to dobra cena czy może poszukać kogoś innego bo nie mam za bardzo kasy a muszę to zrobić bo na dniach będę tatą i chce zadbać o bezpieczeństwo malucha by czasem w zimę gdzieś nie stanąć. Pozdrawiam
Vesper416 - Czw Lis 12, 2009 20:42

poza rozrzadem nawet jak masz dwie lewe ręce to byś zrobił to sam!!! Wymiana rozrzadu bez czesci od 150 do 250zl zalezy czy pompe wody wymieniasz? czesci to jakies 300 do 500zl zalezy tez od pompy. Wymiana oleju 40 zl srednio plus cena oleju wymiana plynu chlodniczego tez chociaz jak dla mnie to szarlatanstwo placic za takie rzeczy bo czy ciezko jest odkrecic waz i spuscic wode i zalac swiezym glikolem??? wahacze to koszt od 150zl wzwyz zalezy od firmy wymiana za sztuke w poznaniu srednio 80zl. tlumik nie sprecyzowales dokladnie uszkodzenia. Jak walnal ci koncowy to na allegro kupisz za 200 pare zlotych jakis fajny wydech montaz jakies 50zl. z tymi zarowkami to ci nie odpowiem bo smiac mi sie chce ze dajesz mechanikowi zarowki wymieniac zamist samemu to zrobic ale tez skasuje pewnie ze 100 jak nie lepiej za wszystkie wymienione...

tyle ci moge powiedziec


p.s na dole jest przycisk pomogł :mrgreen:

elrafal - Czw Lis 12, 2009 20:51

Tak tylko na wymianę tego trzeba mieć czas i miejsce ja niestety w Warszawie mam ciężko o zaparkowanie oprócz wolnego miejsca jak się uda w południe na parkingu pod blokiem znaleźć bo jak nie to auto stoi gdzieś na trawniku lub na drodze pożarowej to nie mam gdzie jeszcze przy takiej pogodzie gdzie cały dzień zimno i deszcz A za wymianę żarówek i wyregulowanie świateł koszt 17zł to nie jakiś wydatek niż stanie w deszczu i szarpanie się z wymianą....
Vesper416 - Czw Lis 12, 2009 20:54

ja mam taką samą sytuacje parkingową a pomimo wszystko na lewarku sciagałem bak w bardzo ulewny dzien co zreszta przyplacilem pozniej zdrowiem, więc jak sie ma chęci to nic trudnego