Zobacz temat - [R75] Niezidentyfikowana wtyczka pod maską
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Niezidentyfikowana wtyczka pod maską

Aragorn - Pon Lis 16, 2009 10:56
Temat postu: [R75] Niezidentyfikowana wtyczka pod maską
Witam wczoraj zdejmując wąż gómowy łączący filtr powietrza z przepustnicą znalazłem wolną niepodłączoną do niczego kostkę "wtyczkę" proszę o podpowiedz od czego ona może być czy jest to kostka serwisowa? dodam że z autem jest wszystko cacy i nie wygląda na to by jakieś urządzenie niedziałało, załączam fotkę ale bardzo słaba bo robiona telefonem w nocy :-)
Wtyczka znajduje się pod przepustnicą z prawej strony wychodzi z wiązki idącej w stronę kabiny. Na kostce nie ma oznaczeń poza napisem BMW i 8 cyfrowym nr oraz oznaczenie materiału MVQ

ENU - Pon Lis 16, 2009 11:16

Wygląda ja wtyczka od czujnika położenia przepustnicy.
Aragorn - Pon Lis 16, 2009 11:29

Tak wygląda ale do przepustnicy z lewej strony jest wpięta inna wtyczka :-) nie mogę znaleść innego gniazda do którego miała by dochodzić ta niepodpięta wtyczka
sTERYD - Pon Lis 16, 2009 11:30

masz tempomat?
Aragorn - Pon Lis 16, 2009 11:37

mam ale działa
sTERYD - Pon Lis 16, 2009 11:41

to nie wiem :/ może poszukaj w RAVE, tam są zdjecia prawie wszystkich wtyczek... :hm:
Aragorn - Pon Lis 16, 2009 11:49

no chyba dziś spędzę wieczór nad Rave jakoś mnie ciekawi od czego to ustrojstwo :-)
SeniorA - Pon Lis 16, 2009 12:31

Aragorn napisał/a:
jakoś mnie ciekawi od czego to ustrojstwo
od kontrola trakcji
Aragorn - Pon Lis 16, 2009 14:04

Dzięki Andrzeju!, to będzie to, kontrola trakcji a raczej sama instalacja bo kontroli na wyposażeniu nie mam (brak klawisza na konsoli)
SeniorA - Pon Lis 16, 2009 15:12

Aragorn napisał/a:
bo kontroli na wyposażeniu nie mam
to widać na foto, bo przepustnica nie jest do TC.